Clio 4 Benzin Göstergesi Fullde Takılı Kaldı

TheCarver

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende fulledikten sonra genelde 150 km yaptıktan sonra ibre azalmaya başlıyor, merakla bekliyorum ama kaçıncı km de düşecek seninki...

Crossroads

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba. 295. kmde ibre düştü :)
Ortalama yakıt tüketimim 7.7 tamamen şehir içi trafikte kullanım.
Clio 4 bir depoyla kaç km gidiyor ki ibre 275km yerinden kıpırdamıyor?

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba. 295. kmde ibre düştü :)
Ortalama yakıt tüketimim 7.7 tamamen şehir içi trafikte kullanım.
Clio 4 bir depoyla kaç km gidiyor ki ibre 275km yerinden kıpırdamıyor?

Bu konuda cliolar biraz ilginç bende 2013 dci 90 var. Yükleyince 250 km filan fulde kalıyor aldı alalı böyle. Ama ortalarda hızlı düşüyor. Toplamda yedek yanana kadar 700-750 sehirici yapıyorum ben tabi basmayada bağlı biraz :) 14 unde uzun yola çıkıcam kesin kararlıyım yola göre sürekli hız sabitleme ile gidicem bakalım kaç gidecek :)

Son düzenleme:

Crossroads

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu konuda cliolar biraz ilginç bende 2013 dci 90 var. Yükleyince 250 km filan fulde kalıyor aldı alalı böyle. Ama ortalarda hızlı düşüyor. Toplamda yedek yanana kadar 700-750 sehirici yapıyorum ben tabi basmayada bağlı biraz :) 14 unde uzun yola çıkıcam kesin kararlıyım yola göre sürekli hız sabitleme ile gidicem bakalım kaç gidecek :)
dci lar güzel gidiyor 700 çok güzel ortalama :) .1.2 benzinler kaç gidiyor acaba

burakkorull

Kayıtlı Üye
35-İzmir
durumun düzelmesine sevindim.ben 49lt boğaza kadar doldurma ıle ank-izmir gittim geldim üstüne 100 km daha sehır ıcı yaptım geçen hafta Dci 1,5 Joy ile.

Crossroads

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
durumun düzelmesine sevindim.ben 49lt boğaza kadar doldurma ıle ank-izmir gittim geldim üstüne 100 km daha sehır ıcı yaptım geçen hafta Dci 1,5 Joy ile.
Yakıt cimrisi gerçekten.benim de ilk depo tamamen bitince şehir içi kaç km gittiğimi görme fırsatım olacak.benzin lambası yandıktan sonra kaç km gidebiliyor cliolar?

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yakıt cimrisi gerçekten.benim de ilk depo tamamen bitince şehir içi kaç km gittiğimi görme fırsatım olacak.benzin lambası yandıktan sonra kaç km gidebiliyor cliolar?

1.5 dci 90 hp aracım ile zorunlu bir durum nedeniyle yedek lambası yandıktan sonra Kaş tan Demre ye 47 kilometre civarı gitmişliğim var. Ama yavaş ve hız sabitleme ile gitmiştim mazot bitmesin diye :)