Clio 4 de rüzgar sesi sorunu

floartist

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadașlar 2011 model kangoo aracimizi sattiktan sonra oyak kampanyasindan yararlanarak clio icon modelini sipariș verdik.Aracin özellikleri bana cok iyi geldi ama tek eksiği sunroof.Benim sorum acaba clio'nun eski modellerinde suren rüzgar sesi sorunu 2016 araçtada olurmu eğer devam ediyorsa bunun için ne yapmami oneriyorsunuz.
Not:Araç mayis ayinda gelecek.

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyileştirme oldu diye biliyorum, egerkı sorun olura forumumuzda bununla ilgili konular mevcuttur

gülhan gül

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba.aracınız hayırlı olsun öncelikle.ben aralık başında aldım.yani 2015.rüzgar sesi sorununu direksiyon kutusu problemini çözmüşler.7000km ye yaklaşıyor.sorunsuz.içiniz rahat olsun😊

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2015 lerden sonra sorun giderildi.

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2014 kasım çıkışlı aracımda rüzgar sesi dahil hiçbir sorun yok içiniz rahat olsun. olsa da servis çözer.

solidgrind

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben 2015 Kasım 'da aldım aracı. İnsanı rahatsız eden belirgin bir ses yok ama yüksek hızlarda içeriye belli bir rüzgar gürültüsü girdiği de açık. Bu da sınıfının standartlarında normal olan bir ses bana göre. Ama o bahsedilen ıslık gibi sesi ben hiç duymadım.

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracacın içine giren rüzgar sesi ile yüksek hızda veya rüzgarlı havada duyulan rüzgar sesi farlı arkadaşlar. iceri rüzgar sesi almıyor, diğer türlü zaten her arabada olur. içeri rüzgar sesi aldığında bildiğin cam hafif aralık kalmış gibi oluyor çok rahatsız edici, şu an bu sorun clio 4 lerde yok

floartist

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
cevaplar için teşekkürler,sorunların çözülmesine sevindim. artık geriye 2 ay beklemek kalıyor :silah

mgurel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhabalar ben 15 gün oldu alalı rüzgar sesi bagaj sesi.hepsi var.hayel kırıklıgı bende ...1 gün servise birakacam kapı dösemelerini sokeceklermiş.pes dedim.

bambam11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhabalar ben 15 gün oldu alalı rüzgar sesi bagaj sesi.hepsi var.hayel kırıklıgı bende ...1 gün servise birakacam kapı dösemelerini sokeceklermiş.pes dedim.

Hepsinin geçici çözümü var.
Kalıcısi aracı satmak:(