Clio 4 de rüzgar sesi sorunu

floartist

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhabalar ben 15 gün oldu alalı rüzgar sesi bagaj sesi.hepsi var.hayel kırıklıgı bende ...1 gün servise birakacam kapı dösemelerini sokeceklermiş.pes dedim.
Bagaj sesinin basit bir çözümü varmış herhalde,rüzgar sesi daha çok uğultu gibimi,rahatsızlık veriyor mu ?

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
2013 Clio IV İcon aracımda da rüzgar sorunu vardı, bikaç gün önce servise uğradığımda sordum. Garantisi Ocak ayında bitmesine rağmen ücretsiz olarak yaptılar. Şimdi çok daha iyi, rüzgar sesi duymuyorum..

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2013 Clio IV İcon aracımda da rüzgar sorunu vardı, bikaç gün önce servise uğradığımda sordum. Garantisi Ocak ayında bitmesine rağmen ücretsiz olarak yaptılar. Şimdi çok daha iyi, rüzgar sesi duymuyorum..

işte serviste bakım yaptırmanınfaydaları. iyi niyet ile halletmişler teşekkürler hangi servis ise.

hkderinoz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2014 model clio sport tourer sahibiyim video da ki sesi (ıslık gibi) hiç duymadım. şanslı mıyım? bilmiyorum. paylaşan arkadaşlara teşekkürler...

mgurel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
serviste rüzgar sesine 2600 tlkik parca degistirerek cüzüm bulmuslar sounuc aynı

ljp7zp.jpg

mgurel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu kadar parcadan sonra 1 gün sonra yine gittim test ettiler onlar bile sasirdi .azalacaigina arttı.pes ettiler yapamiyorlar

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu kadar parcadan sonra 1 gün sonra yine gittim test ettiler onlar bile sasirdi .azalacaigina arttı.pes ettiler yapamiyorlar
Bence sen başka bi servise git, çoğu servis sadece işçilikle hallediyor artık bu sorunu..