Clio 4 Gizli Özellikleri Açtım 2.Bölüm

Muratsenkaya

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu işlemleri hangi marka obd cihazı ile yaptınız bende alıcam bu cihazdan yanlış bir cihaz almak istemiyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

gencosman1453

Kayıtlı Üye
16-Bursa
Son düzenleme:

gencosman1453

Kayıtlı Üye
16-Bursa
Sonunda cihaz geldi. 2016 clio icon da açılan sadece ekranda saat ve sıcaklık.[emoji31][emoji31]

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Royali

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çözüm

Arkadaşlar bende gizli özellikleri açmak istedim fakat saatten başka birşey aktif olmadı üstüne birde tpw uyarısı kontrol ettirin diye birşey cıktı. Ne yaptıysam düzelmiyor. Ayrıca ilk çalıştırmada Anti patinaj devrede diyor. Araç 2016 1.5 dci icon. DDT4ALL programi ile bağlanıp bulduğum Eculardan özellikleri aktif ediyorum ecudan hata mesajı geliyor "BAD ELM RESPONSE" diye. sorun nedir acaba bilen varmıdır ne yapmak gerek?

Hocam çözüm bulabildiniz mi? Aynı sorun bendede oldu. Cvp ltf

Clio42016

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mrhbalar 2016 1.5 DCI Clio aracım var. Gizi özellikleri açtım. Sorun yoktu ancak bikaç hafta sonra farkettim ki arka kapıdaki düğmeden camlar açılıp kapanmıyor. Kablosu mu koptu acaba diye düşündüm ama kopmamış. Çünkü şoför kapısından arka camı açarken veya kapatırken arka kapıdaki düğmeye basınca cam olduğu yerde duruyor.bloke ediyor yani şoför düğmesini... Eski ayarlarına getirebilir miyiz acaba?
Fikri olan?

Clio42016

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çözdüm

Mrhbalar 2016 1.5 DCI Clio aracım var. Gizi özellikleri açtım. Sorun yoktu ancak bikaç hafta sonra farkettim ki arka kapıdaki düğmeden camlar açılıp kapanmıyor. Kablosu mu koptu acaba diye düşündüm ama kopmamış. Çünkü şoför kapısından arka camı açarken veya kapatırken arka kapıdaki düğmeye basınca cam olduğu yerde duruyor.bloke ediyor yani şoför düğmesini... Eski ayarlarına getirebilir miyiz acaba?
Fikri olan?

Çözdüm şükür
Android telefonuma ECU tweaker 1.85 (şifresiz ücretsiz versiyondur) indirdim

Body control modüle den beyni aratttım ,
Windows lift conf menüsünden inhib_lvar_cf ui true yaptım çözüldü.