Clio 4 Gizli Özellikleri Açtım 2.Bölüm

lpgclio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tanıttım doğru portu aygıt yöneticisinden bulup yaptım farklı bilgisayarlarda da denedim cihaz bilgisayarla eşleşiyor ama programdan bağlanmayı deneyince bağlanmıyor

lpgclio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yardım edebilecek var mı ?

MRT-4

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ustam merhabalar dt4all ile sadece follow me otomatik cam kaldırmayı ve eco modu aktif ettim bir kaç denemem oldu fakat bu arada göstergedeki park ,kısa,uzun ve sis farları ibaresi ekranda görünmüyor fakat donanımlar çalışıyor ekrandaki ikaz lambaları gitti sadece nasıl geri getirebilirim yardımcı olursanız sevinirim

alicankoc094

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba, yabancı sitelerden araştırdığım kadarıyla follow me home açmak için emm beyninin v14 veya üzeri olması gerekiyormuş. v14 altında denediğinizde anında far sistemi bozuluyor. (EMM_EDISON_DDT2000_SW15_1 yerinde yazan SW15, v15 olduğunu gösteriyor.)

Bunun dışında aynı sitede gördüğüm kadarıyla kumandadan ışık tuşuna basıldığında farları açma da var ve yine v14 ve üstü gerektiriyor. Nbx_Remote_lighting_CF değerini 1 yapınca açılıyormuş.

o6plaka

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
s.a beyler. follow me home u açarken farlar gitti. nasıl geri getirebilirz ?

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
s.a beyler. follow me home u açarken farlar gitti. nasıl geri getirebilirz ?

Yerini tam olarak hatırlayamıyorum konunun fakat cliolarda follow me özelliği aktif edilince bir çok araçta farlar ile ilgili sorun yaşanmış sanırım bir arkadaş epeyce uğraşarak geri getirmişti ama follow me çalışmıyordu tabi. Forumu biraz araştırın konusu olması lazım. Geçmiş olsun.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

iMessage : tanseler@me.com

o6plaka

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yerini tam olarak hatırlayamıyorum konunun fakat cliolarda follow me özelliği aktif edilince bir çok araçta farlar ile ilgili sorun yaşanmış sanırım bir arkadaş epeyce uğraşarak geri getirmişti ama follow me çalışmıyordu tabi. Forumu biraz araştırın konusu olması lazım. Geçmiş olsun.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

iMessage : tanseler@me.com

ilgili konuların hepsini okumuşumdur herhalde :) ama tam olarak şunu bunu değiştir düzelir diyeni bulamadım :/ Teşekkürler

o6plaka

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ekran görüntüsünü alıp, değerleri tekrar girmelerine rağmen gelmeyenlerde olmuş. Ama hallettik en azından yetkili serviste

MtK

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhana herkeze, bu özellikler 2018 clio touch edc 90hp araçta aktif edilebilir mi. Fallow me, viraj aydınlatma gibi özellikleri touch pakette açan oldumu acaba. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Hayırlı günler.