Clio 4 Gizli Özellikleri Açtım 2.Bölüm

DeRe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gizlik özellik açarken yaşadığım far sorununu Ulaş ATAR ın sayesinde hallettim kendisine çok teşekkür ediyorum

Aynı problem bende de var. Follow Me aktif edince farlar gitti yanmıyor. Siz nasıl düzelttiniz?

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet bende aynı sorunu yaşıyorum yardım edebilecek arkadaşlar varsa acil olarak yardim edebilirlerse sevinirim

Program uzerinden bugun cliolar icin baktigimda uch icerisindeki light bolumunde gerekli duzeltme ekrani yoktu. Emm icerisinde farlar ile ilgili ayarlar mevcut fakat acik/kapali seklinde ayar yok. O kisimda 0/1 seklinde girislerin yapilabilecegi alanlar var. Hangi deger acik veya kapaliyi temsil ediyor bilemiyorum malesef benim arac icin olan kisimda acik veya kapali secilebildiginden kolayca yaptim ayarlari ama cliolar farkli galiba.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bulent1313

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Program uzerinden bugun cliolar icin baktigimda uch icerisindeki light bolumunde gerekli duzeltme ekrani yoktu. Emm icerisinde farlar ile ilgili ayarlar mevcut fakat acik/kapali seklinde ayar yok. O kisimda 0/1 seklinde girislerin yapilabilecegi alanlar var. Hangi deger acik veya kapaliyi temsil ediyor bilemiyorum malesef benim arac icin olan kisimda acik veya kapali secilebildiginden kolayca yaptim ayarlari ama cliolar farkli galiba.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yani bizde bi iki deneme yanılma yaptık olmadi forumda okudum kadarıyla yazılım felan atılması lazım diyor bi çıkış yolu bulamadık. Varsa bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bir yol gösterebilirse sevinirim. Bulunduğum şehirde reno servisi yok anladığım kadarıyla sanayiciler felan da anlamaz bu işlerden arabami iki gündür gece kullanamıyorum acilll olarak bana yardım edebilecek varsa dönüş yapsınlar lütfen

Bulent1313

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çıkar tak işlemleri baştan yap olmaz ise uzaktan bağlantı ile yardımcı olabilirim

Aynı sorunu yaşıyorum ve acilen yardıma ihtiyacım var. Yaptığımız işlemleri geri aldık olmadi bizede bu konuda yardımcı olabilirmisiniz

ookan051

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2012 TCE aracımda açtığım özellikleri şu şekilde video haline getirdim, follow me-viraj aydınlatma-sürüş stil ışığı hepsi aktif oldu...

bu follow me kumanda dan kapıları kıtleyınce veya acınca 10-15 sanıye gibi yanma olayo yok mu sade koldanmı oluyor

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu follow me kumanda dan kapıları kıtleyınce veya acınca 10-15 sanıye gibi yanma olayo yok mu sade koldanmı oluyor

O özellik wellcome-goodbye. 2017-18 lerde ve yurt dışındaki Clio zen adıyla üretilen modellerde açılabiliyor..

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

chetaq

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş