Clio 4 joy hoparlör ekleme

renac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kapıları söktürdüm maalesef tesisat çekilmemiş ya tesisatçıya çektircem yada reno nun servisine götürüp çektircem umarım çekerler

Tweeter yuvaları boş kablo falan yok. Arka kapılarda kiminde var kiminde yok anlaşılan.

ARIZA55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba benim aracım da 2013 clıo 4 joy bende arka kaoılara hoparlör ekleyecem forumdan edindiğim bilgilerle b sutunundaki kablo klemensini soktum ve hoparlor uclar var bosta hatta radyoyu acıp testini yaptım olcu aleti ile evet b stununa kadar hat cekili

boran138

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba benim aracım da 2013 clıo 4 joy bende arka kaoılara hoparlör ekleyecem forumdan edindiğim bilgilerle b sutunundaki kablo klemensini soktum ve hoparlor uclar var bosta hatta radyoyu acıp testini yaptım olcu aleti ile evet b stununa kadar hat cekili

Daha oncede otadaki pinlerden hat ceken oldu, siz kac cm hoporlor taktiniz 16 uyma ihtimali varmi yoksa 13 mu taktiniz

cozep

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadasın bırı memnun kalmamıs bende tavsıye etmıyorum yaptırdım aracım su aldı ıcıne hep arka pandızota yappın orjınale cevırmesı kolay hemde sorunsuz

ARIZA55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
daha hoparlör eklemedim ama 13 cm alacam 16 cm büyük gelir eskia racım clıo 2 de 13 cm takmıştım ,birde bu su alma işini kim ne amacla söylüyor anlamadım bu zamna kadar evet kapının içine illaki fitillerden su girer am kapının altındaki delikten tahliye olur bunu hoparlöre etkisi yok olsada zaten biz dah cok eskiriz

boran138

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Su alma olayi nedir hakketen , duymamistim hic

ARIZA55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gecen hafta sony 16 cm 3 yollu hoparlör aldım arka kapıları söktüm hoparlör yuvalrındaki plastik kapagı percinlerini cıkarmak ugrastırdı aldığım 16 cm hoparlörler ck diye oturdu b stununda 20 cm kablo ile jakına bagladı ses süper hiç düşünmeyin yaptırn motajı cok basıt sadec kapı içlerini sökeceksiniz gercekten değdi aracta müzük dinlemenin keyfine vardım

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
gecen hafta sony 16 cm 3 yollu hoparlör aldım arka kapıları söktüm hoparlör yuvalrındaki plastik kapagı percinlerini cıkarmak ugrastırdı aldığım 16 cm hoparlörler ck diye oturdu b stununda 20 cm kablo ile jakına bagladı ses süper hiç düşünmeyin yaptırn motajı cok basıt sadec kapı içlerini sökeceksiniz gercekten değdi aracta müzük dinlemenin keyfine vardım
İcon aracımda kolon var ama sony kolonlardan iyi performans aldıysan bende orjinalleri değişebilirim. Hiç bir işlem yapmadan sadece kolonun bağlantılarını sony kolonun bağlantı yerlerine bağlamam yeterli mi acaba? Birde aldığın kolonların modelleri nedir acaba??

cozep

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arka kapya koydugunuz hoparlorlerın arkasına koruma koymadıysanız her yagmurda yıkanacaktır haberınız olsun fıtıllerden su ıcerıye akıyor altının acık olması bısı ıfade etmıyor aracı yan bıraktıgınızda zaten hoparlorun ustune akıyor dırek sorunu yasayan benım belkı sızın montajlarınızda altına bant slıkon felan cekılmıstır su almaz ıcerıye ama herturlu arkasına koruma koymadıysanız o hoparlorun omru cok olmayacaktır orjınal renault arka kapılarında hoparlor arkalarında plastıkten koruma vardır ınceleyın gorursunuz.ben yaptırdım pısman oldum tavsıye etmıyorum ıkı tane oval aldım koydum pandızota keske bastan oyle yapsaydım kapı baca sokturmedım ıstedıgım anda orjınale donebılırım

asarigul

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2014 clio 4 aracıma 16 cm 250 wat tivitirli pioner hoporler aldım. Çifti 90 tl ye, sağ olsun servis montajını ücretsiz yaptı.çok güzel ve net ses aldım.Artık aracımda müzik dinlemek çok hoşuma gidiyor.Ayrıca orta direkte tesisat çekiliydi