Clio 4 orijinal kolcak

tarik44

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, ben 2015 Touch 75hp sahibiyim. Bende kolçak düşünüyorum ama sağlam birşey olsun istiyorum. Ne tavsiye edersiniz? Varmıdır önerdiğiniz bir ürün?

theknife

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

35 İSM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

gelawej88

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

theknife

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben de bu ürünü sipariş geçtim geçen cuma. 4 gün geçti ama adam daha bugün kargoladı. İnşallah yarın elimde olacak. Gelince beğenirsem monte edip resimlerini paylaşacağım. Beğenmezsem iade eder, resimleri ve olumsuz geri dönüşlerimi buraya da yazarım.
Bundan alan, deneyen, gören oldu mu?

https://urun.n11.com/kolcak/renault...ama-delme-yok-celik-aparat-kalitep-P326481267

merhaba. ben bu üründen aldım, elime ulaştığı gün iade ettim. Bana gelen ürün çizik dolu, monte edilmeye denenmiş ama sanki başarılamamış gibi vida yerleri sıyrılmış bir ürün geldi. Bir de açıkçası kalitesini beğenmediğimden iade ettim. Plastik malzemesi kalitesiz

theknife

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Ustam bu ürün için koltuğun kılıfını iyice sıyırdım ve deliklere uygun değil bu ürün değil maalesef

16QaMG.jpg

gelawej88

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ustam bu ürün için koltuğun kılıfını iyice sıyırdım ve deliklere uygun değil bu ürün değil maalesef

O zaman birebir uyumlu aparatı bulmamız gerekecek. Başka türlüsü yok. Kolçaktaki oynar milin takılacağı kısım zor. yoksa sanayide koltuğa monte edilen demir sacı kesip deldiririz de dönen kısım sıkıntı.

gelawej88

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba. ben bu üründen aldım, elime ulaştığı gün iade ettim. Bana gelen ürün çizik dolu, monte edilmeye denenmiş ama sanki başarılamamış gibi vida yerleri sıyrılmış bir ürün geldi. Bir de açıkçası kalitesini beğenmediğimden iade ettim. Plastik malzemesi kalitesiz

Eğer dediğin gibiyse elime ulaşınca ben de iade edeceğim. Çünkü şık olmayacak bir kolçağı taktırmanın hiç anlamı yok.