Clio 4 orijinal kolcak

35 İSM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
montaj hakkında bilgi verebilir misin?

Koltuğun döşeme fermuarını yukarı aç (arkadan) kılıfı yukarı doğru sıyır koltuğun metalini göreceksin üzerinde fabrikasyon delikleri hazır göreceksin yani delmene gerekyok aparatı vidala kolçağın sekmanını geçir oldu bitti.

gelawej88

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Koltuğun döşeme fermuarını yukarı aç (arkadan) kılıfı yukarı doğru sıyır koltuğun metalini göreceksin üzerinde fabrikasyon delikleri hazır göreceksin yani delmene gerekyok aparatı vidala kolçağın sekmanını geçir oldu bitti.

Bu bahsettiğiniz ürünün birkaç mesaj önceki linkindeki ürün artık yok. Bu ürün nasıl birşeydi ve nerede bulabilirim?

theknife

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

koserh11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

theknife

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
En son su 1250 tl olan captur uyumluyu siparis edip koltugu ona gore deldircem ben sanirim. Bu kadar cozumsuz bir durum olabilir mi?

35 İSM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu ürün ü aracına uygulayan varsa fotoÄŸrafını bizimle paylaÅŸabilir mi montaji cok zahmetlimi saÄŸlamlığı kalitesi nedir tavsiye edermisiniz.
Zahmetli olmadığını yukarıda msj da belirttim sağlamlığınıda ondan önceki msj da belirttim koltuğu delmenede gerek yok koltuğun metalinde delikleri olduğunuda belirttim:eyv dadece aparatı vidalayıp sekmanı takacaksın şöyle bir özelliğide var istersen kolçağı geriyedoğru çekebilirsin ( yukarı) sadece kılıfı aparata göre falçatayla yuvarlak şekilde keseceksin kestiğin yer zaten görünmüyor kolçağın arasında kalıyor. (Orjinalindede sistem aynı) orjinalla bire bir aynı olmasını istiyorsan kolçağı deri kaplata bilirsin bence gerek yok tercih meselesi.loading

theknife

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugun itibari ile kolcagi siparis verdim corlu renault servisinden. Haftaya cumartesi montaj icin gidecegim. Urun uymaz ise iade alabileceklerini soylediler. Hadi bakalim hayirlisi.

gelawej88

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugun itibari ile kolcagi siparis verdim corlu renault servisinden. Haftaya cumartesi montaj icin gidecegim. Urun uymaz ise iade alabileceklerini soylediler. Hadi bakalim hayirlisi.

""En son su 1250 tl olan captur uyumluyu siparis edip koltugu ona gore deldircem ben sanirim. Bu kadar cozumsuz bir durum olabilir mi?""

Hayırlı olsun. Yukarıdaki cümledekini mi aldın?

theknife

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
""En son su 1250 tl olan captur uyumluyu siparis edip koltugu ona gore deldircem ben sanirim. Bu kadar cozumsuz bir durum olabilir mi?""

Hayırlı olsun. Yukarıdaki cümledekini mi aldın?

Evet kardesim ebayde link attigin kolcak. aksesuarenault.com dan clio 4 secince faz1 faz2 joy die secenekler cikiyor. Joy secince uygun kol dayamada attigin ilandaki kolcagi veriyor. Bir umut bugun siparis ettim. Ancak haftaici yogun calistigindan cumartesiye randevu alabildim. Bakalim olacak mi nasil olacak bilgi veririm.

gelawej88

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet kardesim ebayde link attigin kolcak. aksesuarenault.com dan clio 4 secince faz1 faz2 joy die secenekler cikiyor. Joy secince uygun kol dayamada attigin ilandaki kolcagi veriyor. Bir umut bugun siparis ettim. Ancak haftaici yogun calistigindan cumartesiye randevu alabildim. Bakalim olacak mi nasil olacak bilgi veririm.

aksesuarenault.com sitesinden pek bulamadım. bahsettiğingibi clio seçilmiyor. Gelen kataloglar iniyor.
Senin sipariş ettiğinde koltuğa monte edilmesini sağlayan uyumlu aparat var mı? Kaça sipariş etmiş oldun montaj dahil?