deathrider

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar clio 4 için 15 gün önce kampanyaya başvurdum nerdeyse kampanya biticek ama geri dönüş olmadı. kapora yatırmak için takip numarası verilmesi gerekiyor şubeyi 3 - 4 kez aradım her seferinde 1-2 gün içerisinde geri döneriz diyorlar ama hala geri dönüş olmadı.Açıklama ise arabanın şasi numarası ile geri dönüş olacağı yönünde başvuran arkadaşlar işlemlerini halledebildiler mi merak ediyorum?
aynı durum bende de devam ediyor..Ne şasi numarasıymış

ottomanil

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben ankara maisden başvurdum clio icon 900cc modeli için halihazırda peşinat yatırmam için bir geri dönüş olmadı arkadaşlar bende bu konuda mağdurum hayır korkum kampanya biticek ondan sonra hiç alamıycam bu cazip fiyata eğer aranan olursa msj atarsa sevinirim :S

renac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben ankara maisden başvurdum clio icon 900cc modeli için halihazırda peşinat yatırmam için bir geri dönüş olmadı arkadaşlar bende bu konuda mağdurum hayır korkum kampanya biticek ondan sonra hiç alamıycam bu cazip fiyata eğer aranan olursa msj atarsa sevinirim :S

bana bursa / maisten müracatımdan 5-6 gün sonra cep telefonuma iş bankası mobil onay şifresi, ondan da 1-2 gün sonra mais ödemesi için telefon geldi. 20 kasımda 3500 TL mais ödemesini gerçekleştirdim. sanırım yakında kredi için de iş bankasından ararlar ve mobil onay kodunu isterler.

ottomanil

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bana bursa / maisten müracatımdan 5-6 gün sonra cep telefonuma iş bankası mobil onay şifresi, ondan da 1-2 gün sonra mais ödemesi için telefon geldi. 20 kasımda 3500 TL mais ödemesini gerçekleştirdim. sanırım yakında kredi için de iş bankasından ararlar ve mobil onay kodunu isterler.

saolun çok teşekkür ederim banada iş bankası mobil onay şifresi geldi ama mais ödemesi için aramadılar bayi ile irtibata geçtim ve şasi numarası çıkmadığından dolayı geri dönüş yapmamışlar ancak başvurumuz onaylanmış bir problem olmayacağını söylediler :) şimdiden aracınız hayırlı olsun...

oNur_GAGE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu haftada arayan olmadi! Beklemeye devam :)

thiserwhite

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
beni bugün aradılar.Mail ile de sipariş edilen araç bilgilerini gönderdiler.Ama siyah jant olmama durumu varmış ve mart teslim.

renac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben bugün de kredi imzalarımı attım

ottomanil

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şimdiden tüm arkadaşlara hayırlı olsun bende bugün peşinatı yatırdım hayırlısıyla şubatta teslim

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
amma oyak üyesi varmış :D