oNur_GAGE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mrb arkadaslar. Benide bugun aradilar. Pesinati yarin yatiricam. Haftasonu istanbulla cagirdilar, imza atmam gerektigini soylediler. Herkese simdiden hayirli olsun.

ottomanil

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ARkadaşlar kulaktab duyma haberlere göre ankara maiste teslimat için bu hafta geri dönüşlere başlanacakmış.Bilgisi olan var mı ?Yada geri dönüş yapılan

alierol1903

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bende Ankara Mais'ten siparişimi vermiştim.Ve satış temsilcimin yeni verdiği bilgiye göre aracım sevkiyattaymış.En geç 2 gün sonra ararım ve evrakları tamamlarız dedi.İlk parti araçlar bu haftabaşı Ankara Mais'te olacakmış.Herkese hayırlı olsun.

ottomanil

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bende Ankara Mais'ten siparişimi vermiştim.Ve satış temsilcimin yeni verdiği bilgiye göre aracım sevkiyattaymış.En geç 2 gün sonra ararım ve evrakları tamamlarız dedi.İlk parti araçlar bu haftabaşı Ankara Mais'te olacakmış.Herkese hayırlı olsun.

Çok güzel bir haber bu bizim için umarım karlara yakalanmadan arabalarımızı teslim almak nasip olur inş.Sakıncası yoksa size verilen 9**** numarayı söyleyebilrmisiniz bizde ona göre sıramızı anlayabiliriz belki

alierol1903

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok güzel bir haber bu bizim için umarım karlara yakalanmadan arabalarımızı teslim almak nasip olur inş.Sakıncası yoksa size verilen 9**** numarayı söyleyebilrmisiniz bizde ona göre sıramızı anlayabiliriz belki
96500 benim takip numaramdı.7 kasımda sipariş vermiştim.ancak satış temsilcinizden daha garanti bilgi alabilirsiniz...

Son düzenleme:

linebacker

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araclarini teslim alan arkadaslara hayirli ugurlu olsun. Umarim kazasiz belasiz gunlerde kullanirlar. Aracini en son teslim alanlar tarihlerini ve takip numaralarini paylasirlarsa bekleyenlere yardimci olurlar. :) Hala bekleyen ve sabri tasanlarimiz var cunku :))

linebacker

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anlasilan arabasini alan el ayak cekmis buralardan :D

Onurksk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araçlar teslim edilmeye başlandı bizim arkadaş megane 3 aracını teslim aldı

dexterite

ERKAN SARIGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bizim abi de oyak teşviğinden aldı fluance.3hafta kadar oldu teslim alalı

ottomanil

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sevgili arkadaşlarım nerdeyse 1.5 ay önce yorum yapmıştım aracım zamanında teslim olmadı hala beklemedeyim aracımı teslim aldığımdan değil soğuduğumdan dolayı mesaj yazasım dahi gelmedi çünkü her hafta haftaya gelecek şeklinde oyalamalardan bıktım usandım.Her zaman aynı sebep asbis sistemi sıkıntısı kanaatimce asbis sistemi kampanya dışındakileri etkilemiyor fakat nedense oyak kampanyası araçlarına gelince asbis sisteminden kaynaklanan bir problemden aracınız gecikiyor deniyor. ben kasımın son haftası başvurdum birçok şehirde arkadaşlarım aracını teslim aldı ama ne yazık ki ankara maisde bu sıkıntıyı yaşıyoruz babam gerekli yerlere şikayette bulunmuş dayanamamış bana ise sende ne sabır varmış oğlum dedi ama artık taşmak üzere martın ortasına gelmek üzereyiz :S