Clio 4 sol ön teker ses

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla olurmu olmazmı bilemiyorum ama onlar üşenmiyorsa bende üşenmeyeceğim :)

levaic

Mehmet BULUT
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu ses araçta kronik bir sorun. ilk 1 ay kullanımdan sonra takır tukur rahatsız edici bir ses gelmeye başlıyor bozuk yollarda. kasisten geçerken yada yoldaki tek çukura girip çıkınca gelmiyor ses. sadece bozuk yollarda geliyor (parke taşlı yollarda,taşlı toprak yollarda gibi). aracı 2 kere servise götürdüm,sorunu ustada onayladı. bana test için 2 tane araç denettirdiler. aynı ses bozuk yollarda onlardan da geliyordu. bana söyledikleri amortisör sistemi normal araçlardan sert olarak tasarlanmış ve takılmış. dedim ki sen istersen amortisör koyma, istersen minibüslerdeki gibi makas koy, ama bu ses 2000 km araçta normal değil. arkadaş arabayı satmaya kalksak, sesi duyan kişi almaz bu aracı. renault'un yetkili servislere söylettiği bu; amortisör sistemi sert...!

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sorun direksiyon milinden teyit etti servis. Maisin konuyla ilgili çalışması devam ediyormuş. Parça değişimi vs fayda etmiyormuş. Direksiyon milindeki boşluk sorunun sebebi.

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sorun direksiyon milinden teyit etti servis. Maisin konuyla ilgili çalışması devam ediyormuş. Parça değişimi vs fayda etmiyormuş. Direksiyon milindeki boşluk sorunun sebebi.
Way be bakalim daha neler cikicak abi diyorumki bi mektuba sikayetkerimin hepsini yazim arabanin silecek altina koyim bi reno servisine gidip arabayi birakip kacim :)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Bu gidişle Clio 4 ST almaktan vazcayacam he,bu ne yahu her gün başka bir sıkıntı çıkıyor...

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi st larda sanmam olacağını Selçuğun aracında bizdeki sorunların çoğu yokmuş. Gerçi 2013 lerde opak boyalı olanlarda marşbiyellerde boya atması oluyor şikayet dolu ortalık.

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Amortisör üst tablasını bi kontrol ettirin ondan da yapar.

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yok Onur sordum bikaç servise mais e iletilmiş problem. Üzerinde çalışılıyormuş.

cantekin67

Cantekin YAVUZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault bu aracı kaç km test etti acaba, iyice merak eder oldum.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın