Clio 4 sol ön teker ses

alkapon55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bende servise bıraktım bu sorun ve sağ taraftan gelen tıkırtı için test sürüşünede çıktık ustayla sonuç olarak tıkırtı sesi dahada artmış ve ön tekerden gelen sesde devam ediyor üstelik kendilerine aracı alırken tıkırtıyı çözdünüzmü ve süspansiyonlara baktınızmı diye sordum evet dediler bu arada silecek suyumda bitmişti onu koyun demiştim aracı bırakırken onuda koymamışlar, arkadaşlar ne yapmak lazım servisin ilgilenmesi için illaki şikayetmi etmek gerekiyo...

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben bi trafik setini almak için 2 ay bilahare şikayet ettim en son kabalaşınca 1 günde geliverdi. Maalesef servisler bilgisiz mais ilgisiz. Arabayı satarkenki tavırları yok maalesef.

mrt54

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet Arkadaşlar Aynı Ses Bende de Var Sol Ön Tekerden Geliyor Bu Ses Yüzünden Nerdeyse Ön takımı Komple Yenilediler Ama Ses Gitmedi Ayırca Diğer Araçlarda da var...
Sadece bozuk yollarda ve sol ön tekerden geliyor ses takıntısı olan biri için bunu nasıl aşarım bilmiyorum :( tek avuntum şu anda ön takımımın tamamen yeni olması her ses geldiğinde takma kafana ön takımın daha yeni diyerek avutuyorum kendimi !

mrt54

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şunuda Ekleyeyim Servisteki Usta Direksiyon Kutusuna Yapılan bir ayardan bahsetti Ama yapılırsa o ayarın garanti dışı kalacağını ve genel merkezin bunu anlıyacağını söyledi ilerde istersen bu ayarı yaparız dedi ama ne bileyim böyle sesler beni arabadan soğutuyor. En nefret ettiğim şey ön takımdan gelen nedeni bulunamayan sesler :(