Clio 4 ün eksileri nelerdir?

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1 kere lastik akü vb sorunlar hariç yazacaktım pardon.

doktoritsa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kubilay'ın dedikleri harfiyen katılıyorum.Kelime kelimesine hepsi doğrudur.Aynı sıkıntıları bende yaşıyorum.Araca artık emanet gözüyle bakmaya başladım.Elimde kalıcakmış gibi geliyor.
+1:eyv

BURAK.34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
renault alacaksan şansın olacak , aynı araç kiminde kusurlu , kiminde kusursuz iyi... bende bilemedim ????

TheSero

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Zaten polo ya hiç bakmam o araba dan çıktığından beri nefret ediyorum fiesta desen çok çirkin şuan bana en iyisi clio gelio ama eksi yanı fazla geldi ama arabaya içim gidio ne yapcam şaşırdım clio nun fiesta dan daha iyi yol tutuşu var diyolar fiesta gibi çizgisini bozmuyomuş.

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Zaten polo ya hiç bakmam o araba dan çıktığından beri nefret ediyorum fiesta desen çok çirkin şuan bana en iyisi clio gelio ama eksi yanı fazla geldi ama arabaya içim gidio ne yapcam şaşırdım clio nun fiesta dan daha iyi yol tutuşu var diyolar fiesta gibi çizgisini bozmuyomuş.
http://www.youtube.com/watch?v=SyCFuSJ_K-M tam hatırlamıyorum ama geçenlerde ford fiestayla karşılaştırmasını izledim her disiplinde clio 4 üstünlük sağladı...tüketim konfor güvenlik ve bakım maliyetleri olarakda tartışılmaz lider... kişisel önerim 1.2 16V 75bg hariç her versiyonunu tercih edebilirsiniz.

mondiaynali

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
renault alacaksan şansın olacak , aynı araç kiminde kusurlu , kiminde kusursuz iyi... bende bilemedim ????

Sürekli sıfır asfalt yollarda clio 10 numara ama ona bakarsan her araba 10 numara ama stabilize yollara girdiğinizde yada ne bileyim Erzurumun ilçelerinde kullandığın zaman sinir krizlerine girebiliyorsun 45000 tl verince karşılığında sağlamlık beklersin. 2011 seat ibiza kullandım clioyu kullandığım yerde inanamadım araca inanılmaz sessiz daha yumuşak kasisleri hissetmiyorsun ondan inip clioya bindim hemen at arabası gibi geldi inanın Renault bu işi beceremiyor yada becermek istemiyor çok zor değil kaliteli araç üretmek sadece donanım atıyor göz boyuyor VW grubu araçlar alın zarar etmeyin hiç değilse rahat edin.

BURAK.34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sürekli sıfır asfalt yollarda clio 10 numara ama ona bakarsan her araba 10 numara ama stabilize yollara girdiğinizde yada ne bileyim Erzurumun ilçelerinde kullandığın zaman sinir krizlerine girebiliyorsun 45000 tl verince karşılığında sağlamlık beklersin. 2011 seat ibiza kullandım clioyu kullandığım yerde inanamadım araca inanılmaz sessiz daha yumuşak kasisleri hissetmiyorsun ondan inip clioya bindim hemen at arabası gibi geldi inanın Renault bu işi beceremiyor yada becermek istemiyor çok zor değil kaliteli araç üretmek sadece donanım atıyor göz boyuyor VW grubu araçlar alın zarar etmeyin hiç değilse rahat edin.

+1:bravo kesinlikle....

AdnanSim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İç mekan ve yalıtım problemlerini duymuştum sadece :)

TheSero

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tmm da clio gibi bir araçtan o yolda bir şey beklemem ama megane orda clio gibi rahatsız edici olsa tmm ama clio böyle daha çok düzgün yollara hitap eden bir araç.

TheSero

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
birde güvenlik açısından clio 4 polo dan daha önde sanki siz nedersiniz