Clio 4 Uzun Led Ampül

sıradışı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok güzel olmuş.Bende ilk fırsatta değiştirmeyi düşünüyorum.

hittheroadjack

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben Niken marka taktım uzunlara, arka kapağın üzerinde biraz çıkıntı yaptı onun haricinde bir sıkıntı yok...
sellektörler çok etkili oldu :)

RynR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Siparisi verdim Link: http://s.aliexpress.com/IfY3qyMn
Sigdirabilirsem videosuna atacagim.

MERHABA TAVSİYE ettiğin üründen bugün sipariş verdim. Inşallah seninki gibi kısa sürede elime ulaşır. Sormak istedigim bişey var kutu içeriğinden ne çıkıyor resimdeki gibi sadece ampul mu extra bişey alicakmiyiz balast gibi. Yoksa komple set mi. Ariza isigi yakiyor mu ve yuva da sorun yaşadınız mi. Hic arastirmadim Size ve videonuza güvenerek sipariş ettim :) . bu arada su an ki fiyat 37.72 $ = 141 tl ye denk geldi ve ücretsiz kargo . sanırım biraz fiyatlı aldım. Inş şimşek efektine deger =)

Barsoom

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Far aydınlatma kısalar iyi uzunlar h7 dagıtma yapıyor normal mercek olsa daha güzel olur.

RynR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ürünü 31 mart'da sipariş ettim aynı gün kargoya verildi 12 Gün içerisinde yani bugun elime ulaştı satıcı başarılı , üründen memnunum kargo ambalajlama güzel, jelatinle sıfır kapalı kutu, sanki 7'' tablet almış gibi hissettim açarken:)
ürüne gelince
*ampul yuvaya tam oturdu.
*şimşek etkisi ve aydınlatma çok iyi
*dip kısmındaki soğutucu'ları ve bağlantı kablolarını mecburen içeri sokmak zorunda kaldık haliyle kapak kapanmıyordu, bir ihtimal kapağı ortadan delip takılabilir, oda ne kadar sağlıklı olur bilemiyorum.başkada bir alternatif yok gibi geliyor,
UYARI
*takan usta'nın bir uyarisi oldu, eğerki uzun'ları açıp uzun süre kullanımda yeterli soğutma işlemi sağlanmazsa, ampul ariza verebilirmiş, ben zaten şehir içi kullandığım için. uzun'lara hiç mi hiç ihtiyacım olmuyor, far'ların içerisinde hava sirkülasyonu olduğu için yeterli zaten ..sadece sellektör amaçli kullanacağım, uzun yolda kullanmam gerekirse, belirli aralıklarla kapatip sogutma işlemini yapacagim. benim için gayet uygun bir ürün.Ancak sürekli uzun yol yapanlar için düşük bir ihtimalle ampül arııza oluşturabilirmiş(arıza olarak'da sanırım ampulde erime kaynaklı titreşim , araca yada beyine vs. hiçbir zararı olmazmış).

Genel olarak, düşünenler için ürünü tavsiye ediyorum.Tavsiye Eden video ve resimlerle ön bilgi sahibi yapan arkadaşa teşekkür ediyorum, uzun zamandır aklımdaydı tecrübeli arkadaş sayesinde taktırdım. Forum güzel birşey :)

Son düzenleme:

rapzede34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kısa farlar için hangi ürünü önerirsiniz niken ve inwells sığmıyormuş kapak kapanmıyormuş. Şehir içinde kullanacağım

DAMLA35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
en güzeli deneyerek almak

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ürünü 31 mart'da sipariş ettim aynı gün kargoya verildi 12 Gün içerisinde yani bugun elime ulaştı satıcı başarılı , üründen memnunum kargo ambalajlama güzel, jelatinle sıfır kapalı kutu, sanki 7'' tablet almış gibi hissettim açarken:)
ürüne gelince
*ampul yuvaya tam oturdu.
*şimşek etkisi ve aydınlatma çok iyi
*dip kısmındaki soğutucu'ları ve bağlantı kablolarını mecburen içeri sokmak zorunda kaldık haliyle kapak kapanmıyordu, bir ihtimal kapağı ortadan delip takılabilir, oda ne kadar sağlıklı olur bilemiyorum.başkada bir alternatif yok gibi geliyor,
UYARI
*takan usta'nın bir uyarisi oldu, eğerki uzun'ları açıp uzun süre kullanımda yeterli soğutma işlemi sağlanmazsa, ampul ariza verebilirmiş, ben zaten şehir içi kullandığım için. uzun'lara hiç mi hiç ihtiyacım olmuyor, far'ların içerisinde hava sirkülasyonu olduğu için yeterli zaten ..sadece sellektör amaçli kullanacağım, uzun yolda kullanmam gerekirse, belirli aralıklarla kapatip sogutma işlemini yapacagim. benim için gayet uygun bir ürün.Ancak sürekli uzun yol yapanlar için düşük bir ihtimalle ampül arııza oluşturabilirmiş(arıza olarak'da sanırım ampulde erime kaynaklı titreşim , araca yada beyine vs. hiçbir zararı olmazmış).

Genel olarak, düşünenler için ürünü tavsiye ediyorum.Tavsiye Eden video ve resimlerle ön bilgi sahibi yapan arkadaşa teşekkür ediyorum, uzun zamandır aklımdaydı tecrübeli arkadaş sayesinde taktırdım. Forum güzel birşey :)

Sanırım aynı ürün, bende bugün uzun farlar için sipariş verdim. Fan olmadığı için daha rahat sığdığı söyleniyor ama geldiğinde görücez. Umarım kapağa işlem yapmaya gerek kalmadan sığar yerine..

Ürün linki;

AliExpress'te ne buldum, inanamazsın
http://s.aliexpress.com/I3mIZji6
imagepng

jordan23ev

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selamlar,
ben de joy aracımı kendi imkanlarım dahilinde güzelleştirmeye çalışıyorum. kısa far olarak led almak istiyorum. aşağıda linkini verdiğim ampullere benzeyenini kullanan, montaj yapan arkadaşlardan tavsiyelerini rica ederim. bide bu 2 ampulden hangisini almak daha sağlıklı olur. birisi 7000 lümen balanslı, diğeri 8000 lümen balanssız.
herkese hayırlı günler

https://tr.aliexpress.com/item/2x-H...32699591240.html?spm=2114.13010308.0.0.YI8fdl
https://tr.aliexpress.com/item/Supe...32684222030.html?spm=2114.13010308.0.0.YI8fdl