Clio 4 Yakıt tüketimim

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim Eksik olmayın :) Aslında tam tersi Yenibosnada oturuyorum İnanlar yenibosna şubesine çok yakınım 2dakikalık mesafemde fakat inanlarla sorun yaşadık. Ve Acarlar da Tanıdığımız bir satış temsilcisi çıktı ve sağolsun çok ilgilendi. Bizde oradan aldık ve iyiki oradan almışım servise de oraya bırakırım artık büyük ihtimal :) Siz neredeydiniz?

hayırlı olsun ALLAH kaza bela vermesin :) acar ın gerçekten müşteri memnuniyeti çok iyi :eyv aracı alacağımız gün servis kayıtlarına bakalım diye servis servis gezdik garantili mi değil mi? diye her yer başından savdı bize en yakın acar dı oraya gittik sağolsunlar çok iyi davrandılar 2.el araç bakarkende gittik 2.eldeki abide çok iyi bayağı konuştuk fluence sevgimizi artırdı 40 bin bakımınıda yaptırdık rahatız çok şükür frenler kontrol edilecek sadece :) esenler otogarına 2 bilemedin 3 km mesafedeyim :eyv :eyv

SerdarGurgen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayni renk ayni model aracim suan yaklasik 7.000 km de, benim sehir ici ortalamam 7.5 civarlarinda dostum. Istanbul trafiginde 8.5 e kadar cikiyor. Biraz yol yaptigimda düşüyor, 10.000 km bakimi sonrasinda daha da düşecek inşallah:))

Numb7

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bizim 1.2 tsi jetta 7.2 t yakıyor bence sizin arac yeni olduğu icin cok yakıyor:eyv

1.2 105hp için iyi bir tüketim benim bundan beklentim dahada düşük ama :)

hayırlı olsun ALLAH kaza bela vermesin :) acar ın gerçekten müşteri memnuniyeti çok iyi :eyv aracı alacağımız gün servis kayıtlarına bakalım diye servis servis gezdik garantili mi değil mi? diye her yer başından savdı bize en yakın acar dı oraya gittik sağolsunlar çok iyi davrandılar 2.el araç bakarkende gittik 2.eldeki abide çok iyi bayağı konuştuk fluence sevgimizi artırdı 40 bin bakımınıda yaptırdık rahatız çok şükür frenler kontrol edilecek sadece :) esenler otogarına 2 bilemedin 3 km mesafedeyim :eyv :eyv

Aynen müşteri bu şekilde kazanılıyor işte :)

Ayni renk ayni model aracim suan yaklasik 7.000 km de, benim sehir ici ortalamam 7.5 civarlarinda dostum. Istanbul trafiginde 8.5 e kadar cikiyor. Biraz yol yaptigimda düşüyor, 10.000 km bakimi sonrasinda daha da düşecek inşallah:))

7.5 bile yüksek gene ama düşürücez umarım onu daha fazla :cool:

Chosen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim 1.5 dci joy unda ortalama tüketimi 6-6.1 arası, yüksek gibi sanki. 7.000 kmye geldi ufaklık :)

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Forumda ilk defa benden çok yaktıran dci sahibi görüyorum :)

hoopp dedik abi işin içine dCi girerse bende girerim 6.4 ortalamayla geziyoruz 30 kuruşa tekabül ediyor :D benzinli mi dizel mi belli değil zamdan sonra =P

Sgn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoopp dedik abi işin içine dCi girerse bende girerim 6.4 ortalamayla geziyoruz 30 kuruşa tekabül ediyor :D benzinli mi dizel mi belli değil zamdan sonra =P

:) Sizin araba fluence hocam ağırlığını bilmiyorum ama içi hangar gibi maşallah büyük araba yani ben ilk bindiğimde şok olmuştum :) Ben %90 oranında tek başıma kullanmama rağmen clio yu şehir içinde 5.5 in altına indiremiyorum :) Bundan sonra Fluence forumuna yazayım bari araba az yakıyor sanıp içim rahatlasın :)

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:) Sizin araba fluence hocam ağırlığını bilmiyorum ama içi hangar gibi maşallah büyük araba yani ben ilk bindiğimde şok olmuştum :) Ben %90 oranında tek başıma kullanmama rağmen clio yu şehir içinde 5.5 in altına indiremiyorum :) Bundan sonra Fluence forumuna yazayım bari araba az yakıyor sanıp içim rahatlasın :)

hehe hehe aynen fluence forumuna yazın bizde normal diyelim :D gemi gibi araba girmesi çıkması bir dert kör noktası oldukça fazla yani kasaya dinamikliğe göre iyi yakıyor dur kalk istanbul trafiğinde kısa mesafelerde :)

Chosen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Forumda ilk defa benden çok yaktıran dci sahibi görüyorum :)

sizce sorun nerede olabilir acaba? tüm sürüş yöntemlerini denedim. olmuyor. devirlide aynı, devirsizde. hemde uzun yolda yakıyorum 6 civarı :(

Chosen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu arada depomu henüz hiç fullemedim, bununla alakası olabilir mi? :(