Clio HB 1.5dCİ 85 bg BVR mi? Clio HB 1.6 110 bg BVA night mı seçmem de aciiil yardım

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
​Hayırlısı olsun Yavuz abi,yazılarımı haklı çıkarır mahiyette yazmışsın ve düşünmüşsün,BVA almanız iyi olmuş,kızınız rahat edecek...:eyv

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı uğurlu olsun iyi bir seçim olmuş:eyvkazasız belasız kullanmanızı dilerim.Tez zamanda bir buluşma yapıp aracınızı görmek ve fotolarını forumda paylaşmakta büyük bir zevk olacak:byby

alex07

Yavuz Temizel,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Hayırlısı olsun Yavuz abi,yazılarımı haklı çıkarır mahiyette yazmışsın ve düşünmüşsün,BVA almanız iyi olmuş,kızınız rahat edecek...:eyv
USTA nın sözünü dinleyeceksin.:eyv teşekkürler benim için sorun değildi kız baya bir sevindi:halay

Hayırlı uğurlu olsun iyi bir seçim olmuş:eyvkazasız belasız kullanmanızı dilerim.Tez zamanda bir buluşma yapıp aracınızı görmek ve fotolarını forumda paylaşmakta büyük bir zevk olacak:byby

Temeniniz için Teşekkürler,fotoları en kısa zamanda çekip burada yayınlayacağım.

katar27

Fatih KATAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun clionun her türlüsü güzel seçim bence :)

zirvecol

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dizel araclarin temelinde yatan mentalite ticari olmalaridir, fakat gunumuzde ufak motorlarla ureticiler dizeli ekonomi amacli uretmeye baslamislardir.
yilda en az 40-50bin km yol yapmiyorsaniz bence dizelin hic bir hesapli yani yoktur yakit olarak. bakimlariniz da biraz farkedecektir. ayrica ariza durumunda size daha cok masraf cikaracagi da bi gercek.
benzin secenegi bence sizin icin daha ideal, yilda 5-6bin km hic bise degil arada 4000tl lik fark vererek dizel alacaginiza, benzinli alin hem daha keyifli bir arac kullanmis olursunuz hem kafaniz daha rahat olur.

yila 4050 bin an az biraz abartmışsın sen kardeş.Bu kadara gerek yok yıda 20bin ve üstü yapıyosan dizeldir ne 40 50 bini o kadara gerek yok 20 ve üstü dizel alınması gerekir.:eyv

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yila 4050 bin an az biraz abartmışsın sen kardeş.Bu kadara gerek yok yıda 20bin ve üstü yapıyosan dizeldir ne 40 50 bini o kadara gerek yok 20 ve üstü dizel alınması gerekir.:eyv
7 ayda 17000 oldu benim araba iyiki dizel almışım...:eyv

PH 085

Melih AKÇAY
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sanırım konuya gec katılıyorum bır bvr kullanıcısı olarak. 37000 km de aracım annem ve ben kullanıyoruz.
yokusta kaydırması konusunda haklısınız fakat onun harıcınde ben hıc bı sıkıntı yasamadım.

su da bı gercek zamanla alısıyorsunuz. cok ta aman aman zor bı durum degıl.
devasa rampalar harıcınde..
normal rampada zaten bı manuel kadar kacırma soz konusu.abartmamak gerek dıye dusunuyorum.
he frenden ayagı ceker hıc gaza basmazsanız arac kayar tabıkı :)
o arada hızlı olan kazanır dıyorum :)

clio tercıhınıze sevındım :)