Clionuzun En Sevdiğiniz ve Sevmediğiniz Yönleri Nelerdir?

clio358

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
7 yıldır illallah dedirten, ayna motorlarımın yokluğu
7 yıldır çok şükür dedirten, her zaman yeni her zaman güzel kalmasıdır

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.6 16V Dynamique .
Donanım olarak bence çok tatminkar.
6 Hava yastığı, Yağmur sensörü, far sensörü, Ön ve Arka Disk fren, 4 cam otomatik, Dijital klima, Cruze kontrol, Çelik jant ve 110 ps otomatik daha ne ister ki bir insan.
Görsellik olarak bazı eksikleri var ama biraz ilgilenince neler neler çıkıyor ortaya :cool:
Benzinli olmasından kaynaklı yakıyor ama LPG ile sorun çözülüyor , yakıyor yakmasına ama hakkını fazlasıyla veriyor.
Eleştireceğim yönü otomatiğinin 4 ileri olması. Şehir içi hiç bir sıkıntı yok ama Şehir dışı insan istiyor 5. vitesi. Devir aralığını iyi ayarlamışlar ama 150 den sonra birde 5. vites olsaymış tadından yenmezmiş.
2 yıldır beraberiz hiç üzmedi beni çok şükür (Rabbim nazar değdirmesin). Rabbim herkesin gönlüne göre versin :eyv

dijitalevren

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arabadan bazen hayalet türü tıkırtılar geliyor ayrıca bardak tutucu oraya mı konur bre anlamadım. Piano black direksiyonda keskin yerler var bazen elimi acıtıyor. ve daha birkaç şey daha var ben bu arabaya ısınamadım bir türlü. 0 almam ve engelli aracı onun için 5 yıl beraber yaşayacaz.

EcemB.

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arabadan bazen hayalet türü tıkırtılar geliyor ayrıca bardak tutucu oraya mı konur bre anlamadım. Piano black direksiyonda keskin yerler var bazen elimi acıtıyor. ve daha birkaç şey daha var ben bu arabaya ısınamadım bir türlü. 0 almam ve engelli aracı onun için 5 yıl beraber yaşayacaz.

O tıkırtılardan bende şikayetçiyim ve bu arka Camın dar oluşundan ama ben 205/45/17 kişiselleştirme yapmıştım fena kaçıyor ve otomatik OLMASINA ragmen yakıtından Çok memnunum

ustaa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Görünüşünü seviyorum diyebilirim. Eksi olarak bir saysam sonu gelmez listenin :D

buraky

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sevdiğim yönü:

-Az yakması.

Sevmediğim yönü:

-Süspansiyonu çok sesli çalışıyor :( Lokur lokur ve takır tukur :(

buraktsn95

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
En sevdiğim yönü çok çok az yakması parçası ucuz ebatı küçük ve en önemlisi de çok hızlı gitmesi:)

ismailcosgun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2017 Clio 4 1.5 Dci joy
Sevdiğim Yönleri:
-Yakıtının az olması
-Küçük olması dolayısı ile İstanbul sokaklarında kolayca ilerleyebilmek
-Sportif görüntüsü

Sevmediğim Yönleri:
-Trim sesleri
-Yol sesi ve rüzgar sesi

demir35