Clionuzun En Sevdiğiniz ve Sevmediğiniz Yönleri Nelerdir?

TAYF

Tayfun DİLMEN, T.C. Vatandaşı
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yol sesi disinda bana ciddi rahatsizlik veren bi yonu yok

otosever

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
clio 2 1.4 16 valf hatchback:karasör tüm renolarda olduğu gibi içeri ses alıyor,arka koltuk ayak kısmı dar ve tavan çok alçak,benzin pomoası içeri çok ses iletiyor,yoldaki sesleri içeri çok geçirken,direksiyon power ama ağır, eksileri artılarından daha çok bence.şimdi tercih edeceğim bir araçmı, hayır.

DieseL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sevdiğim:
Az Yakması
Masrafsız Olması
Konfor'u.
Sevmediğim:
Arka Taraf Tavanın Dar olması
Bacak Mesafenin Kısa Olması.
Abs Olamaması
Yolcu Hava Yastığı Olmaması.

karado

Murat ŞATIRLAR-BORNOVA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
clio RXT 2002 model hb kullanıcısıyım,
aracımda 2 aırbag var, ABS var, yol bilgisayarı, klima, orjinal çelik jant, hıza duyarlı ses sistemi, atermikli ön cam,silecekler açıkken geri vitese takınca kendiliğinden çalışan arka silecek, dış ortam sıcaklık göstergesi, mercekli far, sis farı, iç aydınlatmaya ilave gazete, dergi okumak için kullanılan mercek aydınlatması,direksiyondan kumandalı radyo-teyp, kadife döşemeler, otomatik merkezi kilit vs. vs ve daha bir sürü özellik,
arkadaşlar ben arabamı satsam aynı paraya ne alabilirim ki bu kadar donanımlı???
herkesin kendi fikri, saygı duyarım:)

çiğdem1340

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2005 clio 1.4 kullaniyorum devir saati yok
lpg taktirsammi bilmiyorum
millet az yakar diyor ama çok yakiyor

çiğdem1340

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet sedan larda arka koltukla ön arasi çok dar

çiğdem1340

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hb den mi bahsediyorsun kaç model

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
cilo3 otantik hb 1.2 benzinli 2012, sevdiğim özellikleri çok haliyle bu fiyata göre bu özellikler ve görünümde, güvenlikte bir araç bulmak zor.

(+)direksiyonun hafifliği, dış görünüşü, sanırım eski modellerinde olmayan ya da bazı modellerde, bagaj ve torpido aydınlatması. ne istanbul'da sorun yaratacak kadar geniş, ne de kendimi diğer araçların yanında böcek gibi hissettirecek kadar küçük, kararında boyutları var. tabii ki bilinçli olarak seçmiştim ancak beyaz renginin kir götürmesi ayrı bir güzellik :D e bir de yakıt olayı var, ama sıkışık trafikte fabrika verilerini beklememek lazım, adım adım gidilen yolla çevreyolundan ya da sahilden açık yolda gidiş çok fark ettiriyor.
vites uyarısı, en ekonomik kullanımı sağlıyormuş, sonradan anladım.
el freni sesli uyarısı, yarı çekili kalabiliyor konumundan dolayı, bu özellik var iyi ki.

(-) el freni koltuktan çok aşağıda kalıyor, zaman zaman yarım çekili kalabiliyor ama sesli uyarısı var allahtan.
tavanı alçak gibi geliyor sanki engebeli yerden geçerken başım tavana değecek gibi hissediyorum. tabii tavan-koltuk mesafesi demek daha doğru sanırım.
aynalarda ısıtma olmaması, ileride kısmet olur da clio eskidiğinde değiştirirsem kesinlikle bu özelliğe dikkat edeceğim.

Ridone1116

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hb clio3 var bende

iyi tararafı
az yakar cok kacar
sürüş zevkli görünüm iyi

kötü tatafı
iç plastık aksam daha iyi olabilirdi
ön kalper sistemi daha iyi olabilirdi (kronik. pim boşlugundan dolayı ses yapıyo)
iç lambaları kotmamışlar arka hoparlor yok

ama genel kanım seviyorum cliopatramı her güzelin noksanları olur dime :)

Son düzenleme: