CSZ TAMIR EDILDI... Sorun şase

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun... :(

ozkan2614

Özkan ÇELİK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar babam bugun konya merkezden gelirken koye 15 km kala araba yolda giderken aniden stop etmis babam aradi arabanin basina elektrikci getirdim bujilerde hic atesleme yok araba mars basiyor ceviriyor herhangi bi anormallik yok immo kaynakli olabilir diye orj anahtariylada denedim gene calismadi ... Durduk yere neden stop eder arac !? Cekici cagirdim merkeze 100 km uzaktaym cekici yolda ben arabada bekliyorum
abi aynısı bende oldu gıderken stop etti marş basıyor normal ama gır gır gır çalışmıyordu elektirikçi geldi elini alta attı bi sensöre dokundu araba hemen aldı k4m motor bendekide sendekıde böyle bir problemdir abi sensör hava filtresinin kutusunun alt taraflarında tam tarif edemiyorum ama elektirikçine orayı söyle hemen halleder umarım yardımcı olabilmişimdir

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
jantlar senide şu parayı bi belirlesek :)

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi aynısı bende oldu gıderken stop etti marş basıyor normal ama gır gır gır çalışmıyordu elektirikçi geldi elini alta attı bi sensöre dokundu araba hemen aldı k4m motor bendekide sendekıde böyle bir problemdir abi sensör hava filtresinin kutusunun alt taraflarında tam tarif edemiyorum ama elektirikçine orayı söyle hemen halleder umarım yardımcı olabilmişimdir
Tamirci o sensoru tarif etti buldum bastim gene olmadi baakalim 225 TL kurtariciya bayildik yarin insAllah cabuk hallolur
jantlar senide şu parayı bi belirlesek :)
Parayi ayarlicaz lastikciye yarin bi gorusme yapalim haberlesiriz..

imaparatoR-9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun bi anda stop edip bir daha çalışmadıysa sensör sorunu gibi sanki temassızlık yada oksitlenme durumu var İnşallah büyük masraf cıkarmaz kazasız belasız

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun bi anda stop edip bir daha çalışmadıysa sensör sorunu gibi sanki temassızlık yada oksitlenme durumu var İnşallah büyük masraf cıkarmaz kazasız belasız
vardir herseyde bi hayir insAllah basit biseydir sabah ayrintilari yazarim buraya

emreak55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
büyük bi sorun olucağını sanmıyorum, geçmiş olsun :)

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun kardeşim aynı şey arkadaşımın opelinde başımıza geldi.(1997 vectra 2.0 CD) Beyin gitmiş dediler çıkma beyin bulup halletmiştik.

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun kardeşim aynı şey arkadaşımın opelinde başımıza geldi.(1997 vectra 2.0 CD) Beyin gitmiş dediler çıkma beyin bulup halletmiştik.

Beyinden oldugunu sanmiyorum ama bakalim ne cikar biraZdan arabanin yanindayim

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Geçmiş Olsun Can Sıkıcı Bir Durum