CSZ TAMIR EDILDI... Sorun şase

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Son durum ne gokhan

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Son durum guzel :) 225 cekici 60 TL ELEKTRİKCİ OLAY TAMAM ... Radyatorun altinda su hortumlarinin altinda şase kablosu kopmus hava filitre kabini ve radyator hortumlari sökuldu yeni kabloyla olay tamam.. Bilgisayara baglarik sigortalar kablolae bulamayinca elektrik ustasi bundan bi kac ay oncesinde yine bi meganede şase sorunu vardi dedi acti orda buldu arizayi ... Koye dondum evdeyim simdi ...

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hadi geçmiş olsun ozaman :D çok iyi atlattın masraf çıkarmaması güzel maşallah diyeli csz'ye

lordpozzo

Ünal BAL - TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Son durum guzel :) 225 cekici 60 TL ELEKTRİKCİ OLAY TAMAM ... Radyatorun altinda su hortumlarinin altinda şase kablosu kopmus hava filitre kabini ve radyator hortumlari sökuldu yeni kabloyla olay tamam.. Bilgisayara baglarik sigortalar kablolae bulamayinca elektrik ustasi bundan bi kac ay oncesinde yine bi meganede şase sorunu vardi dedi acti orda buldu arizayi ... Koye dondum evdeyim simdi ...

geçmiş olsun kaskosuz araçlarda yol yardımlı sigorta poliçesi yaptırmak en iyisi 50-60 fazla oluyor ama bu gibi durumlarda çare olabiliyor

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ilk defa duydum abi ama 200 lira çok para hakikaten. başta vermiyoruz bişey olmaz diye sonra lazım oluyor.

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
225 çekicimi ?:S kaç km yol yaptı bu çekici? bide ordaki bi koblo nasıl kopabilir anlamadım biraz garip garip olduğu kadarda talihsiz bi olay tekrar geçmiş olsun :(

batuhan_3000

Batuhan KARALAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çekiciler tam soyguncular arabanın tamiri 60 lira tutmuş çekici 225 istiyor

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cekici hakliydi o para helal olsun adam 220 km yol yapti iki kisi aksam 9 da benim icin cikip geldiler normalde 100 km 3 git gel 300 lira ben tamircimi devreye soktum 225'e geldi cok uzaktim merkeze ... Kopan kabloyu cektim aksam atarim fotoyu buraya ... Sagolun

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Garanti bankasindan kredi kartim var 3-4 ay once aradilar yol yardimi icin sigorta yapalim dediler ayda 7 lira kartiniza yansir dediler bende o zaman mesguldum basimdan savustrdum 12 ay 84 TL yapiyrdu kafama vurdum keske yaptirsam diye ama ne fayda ... Olan oldu cok sukur hallettikde cana gelecegine musibet mala gelsin

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

arızayı bilen ustaya denk gelmen iyi olmuş kurcalamadan iş bitmiş. kafan rahat evine döndün ya hadi geçmiş olsun kardeş:)