Developer side ile gizli özellikler nasil açilir? (video ile tarifler)

gknnho

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba ,

Bu konu öncesinde youtube'daki videonuz sayesinde Android Auto'yu açmıştım. Öncelikle genel paylaşımlarınız için teşekkürler.

Sonrasında kendim kurcaladıgımda , basınçları psi yapma özelliğini açtım ama yalnızca Rlink ekranında psi oldu kadranda yine bar olarak görünüyor. Ha çok mühim mi değil ama merak ettim nerden yapıldıgınız ?

Ayrıca motor sesi ve diğer açılabilecek özellikler için menü kırılımını paylaşabilir misiniz?

Aslında birçok menüyü kurcaladım ama anahtar kelime haricinde pek emin olamadıgımdan değişiklik yapmak istemedim ben.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Merhaba ,

Bu konu öncesinde youtube'daki videonuz sayesinde Android Auto'yu açmıştım. Öncelikle genel paylaşımlarınız için teşekkürler.

Sonrasında kendim kurcaladıgımda , basınçları psi yapma özelliğini açtım ama yalnızca Rlink ekranında psi oldu kadranda yine bar olarak görünüyor. Ha çok mühim mi değil ama merak ettim nerden yapıldıgınız ?

Ayrıca motor sesi ve diğer açılabilecek özellikler için menü kırılımını paylaşabilir misiniz?

Aslında birçok menüyü kurcaladım ama anahtar kelime haricinde pek emin olamadıgımdan değişiklik yapmak istemedim ben.

Merhaba.Çok teşekkür ederim.Kadrandaki lastik basıncını psi ya çevirmek için ddt4all gerekiyor maalesef.Ben de R-link 2 ekranı üzerinde değişiklik yapan komuttan başka bir komuta rastlamadım developer side da.DDT4All kullanıyor musunuz?

Motor sesi için video yükleyeceğim.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Merhaba arkadaşlar.
Suni motor sesinin nasıl açılacağını gösteren bir video hazırladım.;

gknnho

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba.Çok teşekkür ederim.Kadrandaki lastik basıncını psi ya çevirmek için ddt4all gerekiyor maalesef.Ben de R-link 2 ekranı üzerinde değişiklik yapan komuttan başka bir komuta rastlamadım developer side da.DDT4All kullanıyor musunuz?

Motor sesi için video yükleyeceğim.

Geçen sene ilk furyada bir kablo almıştım ama uyumlu değilmiş. Ondan sonra da sürümüm 2.2 ve yapılacaklar kısıtlı diye üstüne düşmedim. Şuan kablo ve program setup'ım yok developer mode ile idare ettik.

Son paylaştıgınız videoya göre de motor sesini deneyeceğim.

Tekrar teşekkürler.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Geçen sene ilk furyada bir kablo almıştım ama uyumlu değilmiş. Ondan sonra da sürümüm 2.2 ve yapılacaklar kısıtlı diye üstüne düşmedim. Şuan kablo ve program setup'ım yok developer mode ile idare ettik.

Son paylaştıgınız videoya göre de motor sesini deneyeceğim.

Tekrar teşekkürler.
Rica ederim.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Arkadaşlar merhaba.
DbgEnable.lge dosyasını oluşturacak arkadaşlar için "lge" dosya uzantısının Lüleburgaz'ın L si ile başladığını belirtmek istiyorum.Bazı arkadaşlar I harfi ile başlayan uzantılı dosya oluşturdukları için gizli menülere giriş yapamıyorlardı.O yüzden bu detayı sizlerle paylaşmak istedim.

Turkbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar.
Suni motor sesinin nasıl açılacağını gösteren bir video hazırladım.;

Developer menuden motor sesi açma vidousunu izleyerek yapmama rağmen ses açılmadı.
Rlink 2 7 sürümü yüklü.

Menuye rsound geliyor ama motor sesi aynı değişmiyor.Hiç bir araçtan ses alamadım.

Fikrin varmı veya başka bir yol kablo bağlamak dışında

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Developer menuden motor sesi açma vidousunu izleyerek yapmama rağmen ses açılmadı.
Rlink 2 7 sürümü yüklü.

Menuye rsound geliyor ama motor sesi aynı değişmiyor.Hiç bir araçtan ses alamadım.

Fikrin varmı veya başka bir yol kablo bağlamak dışında

Merhaba.Sadece 1. araç seçeneğinden ses geliyor normalde.Ses yükseklik ayarını değiştirdiniz mi?

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli