Developer side ile gizli özellikler nasil açilir? (video ile tarifler)

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Yüklediğiniz sayfada 2 adet farklı sürüm daha var.Bu arm64 için.Digerleri farklı.Sizin telefonunuza diğerleri uygun olabilir Android autoyu kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyin.Kendim cihaza birebir bakmadıgım için başka bir çözüm aklıma gelmiyor.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Maalesef Ankara'da bu iş için yardımcı olabilecek tanıdığım kimse yok.
Ankara'da gizli özellikleri açanların belki yardımı olur.
Android auto program ayarlarında yeni bir araca bağlanıldığında tekrar kurulum başlat vb bir seçenek var.Daha önce başka bir araca kurup ta sonra kendi aracınızda denediyseniz bu şeçenek aktive olmadan da çalışmaz.Onu da bir kontrol edin isterseniz.

alkanaltas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba servis gizli özellikleri silmiş sadece android acsam yeter becerebilir miyim acaba. bu video daki gibi menüye girip işlemlemleri yapmak yeterlimi?

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
merhaba servis gizli özellikleri silmiş sadece android acsam yeter becerebilir miyim acaba. bu video daki gibi menüye girip işlemlemleri yapmak yeterlimi?
Merhaba.Yeniden açılması gerekiyor.Kendiniz de açabilirsiniz.Ancak videodaki tarifler dışında bir yere girmemek ve dikkatlice bu işlemi yapmak çok önemli.Aksi taktirde tamiri mümkün olmayan sıkıntılar çıkabilir.

alkanaltas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba.Yeniden açılması gerekiyor.Kendiniz de açabilirsiniz.Ancak videodaki tarifler dışında bir yere girmemek ve dikkatlice bu işlemi yapmak çok önemli.Aksi taktirde tamiri mümkün olmayan sıkıntılar çıkabilir.

teşekkürler korktum açıkcası daha önce acan arkadaş vardı ona söyledim müsait olunca ücretsiz acacak bi ara ben denemwye korktum çünkü... istanbula yolum düşünce..

himrag

Kayıtlı Üye
09-Aydın
Arkadaşlar, motor sesi gelmiyor diyen arkadaşlar için diğer bir kontrol edilmesi gereken nokta da şu; eğer aracınız ECO modunda kullanıyorsanız motor sesi menüsü görünüyor ancak çalışmıyor, bilginiz olsun. Ya ddt4all ile hangi modda sesi almak istediğinizi ayarlamanız gerekecek, ya da sürüş modunu değiştireceksiniz. Ben COMFORT modunda kullanırken motor sesini alıyorum mesela. Bir de motor sesi seviyesini sona kadar (15) çekince daha net belli oluyor.

Pathfinder1

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Befe hocam, benim 2018 model Talisman'da Rlink V3 sürümü var. V7'de Developer side açmak için sizin videolarda anlattıklarınız V3 için de geçerli mi acaba? Denedim ama açamadım. Başka bir fark yoksa denemeye devam edeceğim.

ertangun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Befe hocam, benim 2018 model Talisman'da Rlink V3 sürümü var. V7'de Developer side açmak için sizin videolarda anlattıklarınız V3 için de geçerli mi acaba? Denedim ama açamadım. Başka bir fark yoksa denemeye devam edeceğim.

v3'te de aynı. Ben de takılmıştım. 2 takıldığım yeri paylaşıyorum

Ben 2 farklı USB'yle denemiştim olmamıştı. SD'cardla deneyince oldu. İnternette ama USB'yle de yapanlar var.
İkinci takıldığım yer. Sol üst 1 kere ve sağ alta 12 basışta ben hızlıca arada çizgilerin oraya gelerek de bassam giriş yaptım. Hatta son 5 kere girişimde böyle her seferinde oldu. Çok az deneyin bir şekilde olacak

Pathfinder1

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
v3'te de aynı. Ben de takılmıştım. 2 takıldığım yeri paylaşıyorum

Ben 2 farklı USB'yle denemiştim olmamıştı. SD'cardla deneyince oldu. İnternette ama USB'yle de yapanlar var.
İkinci takıldığım yer. Sol üst 1 kere ve sağ alta 12 basışta ben hızlıca arada çizgilerin oraya gelerek de bassam giriş yaptım. Hatta son 5 kere girişimde böyle her seferinde oldu. Çok az deneyin bir şekilde olacak

Çok teşekkür ederim. Ben de sd kartla yapıyorum ama başaramamıştım. Denemeye devam o zaman...:))

ertangun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok teşekkür ederim. Ben de sd kartla yapıyorum ama başaramamıştım. Denemeye devam o zaman...:))

Basit bir şey olabilir diye de sorun yaşanan kısımları yazayım

Fat32 yapıldıysa.
Dosya ismi doğruysa. BEFE bir yerde Iğdır 'ın I'sı ve Lüleburgaz'ın L'si karıştıldığından bahsetti. Bu da olabilir
Bende Araç giderken veya dururkan olduğu farketmiyor. 2 şekilde giriş yaptım.
Olmadıkça bunları da denemiştim.
Ayarlar>fotoğraflarda beklerken kartı takınca. Biraz bekledikten sonra ben boş karenin Sol üstüne 1 kere . Sonra Sağ alta 12 kere hızlı şekilde bas çek yapıyorum. Her seferinde giriyor. Artık yavaş 1 snde de bassam giriş yapıyor.
Bisiklet sürmek gibi bir kere gidince hep oluyor sanki :)
Kolay gelsin