Direksiyon kutusu değişenler??

ewrenererdogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar benim de aracımın direksiyon kutusunda problem var , rüzgar sesi var ve ayrıca kasislerden geçerken soğuk havalarda gıcırtıyı var. Direksiyon kutusu için servise gittiğimde bi sonuc yok dediler şimdi sormak istiyorum direksiyon kutusunu yeni iyileştirirmiş olarak değiştiren ve sorunu ortadan kalkan kimler var , hangi serviste değiştirdiler ? Bu bilgileri alabilirsek biz de servise gittiğimizde yönlendirme yaparak sorunlarımızı halledebiliriz .

mrt72nl

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Beni biraz önce servisten aradılar iyileştirilmiş direksiyon kutusu bursa fabrikada yokmuş fransadan gelecekmiş ve bir ayı bulurmuş

ewrenererdogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Beni biraz önce servisten aradılar iyileştirilmiş direksiyon kutusu bursa fabrikada yokmuş fransadan gelecekmiş ve bir ayı bulurmuş
Yani direksiyon kutusu hazırlanmış demek oluyo bu. Ben aylardır bekliyorum ve henüz beni arayan olmadı en iyisi bayramdan sonra bizzat servise gitmek

xLe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mais'e bu konularda mutlaka bilgi bırakın.Benim direksiyon kutusu 3 günde geldi. o gacırtı viraj denge çubuklarından kaynaklanıyor onuda söyleyin değiştirirler ücretsiz

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Değiştiren 1 Kişi Tanıyorum Oda Hiç Bir Şey Değişmedi Diyordu En Son, Ne Yazık'ki İyileştirilmiş Direksiyon Kutuları Aslında İyileştirilmemiş.

ewrenererdogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Değişen kimse yok mu şu direksiyon kutusunu? Değişen arkadaslar sorun kalktı mı bi yardımcı olsanız?

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende bu cumartesi Antalya/sarılar dan randevü aldım içim rahat etmedi bakalım gerek duyulacakmı...sıkıntıyı doğru tarif etmek adına söylemem gereken nedir yardımcı olursanız sevinirim...

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Direksiyon kutusun'da çok acele etmenin hiçbir gereği yok , benim bildiğim kadarı ilede halen iyileştirilmiş direksiyon kutusu GELMEDİ.

Ben takipte ve beklemedeyim.

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Direksiyon kutusun'da çok acele etmenin hiçbir gereği yok , benim bildiğim kadarı ilede halen iyileştirilmiş direksiyon kutusu GELMEDİ.

Ben takipte ve beklemedeyim.
abi sanki amortisör patlak ön takım körükleri bitmiş gibi sesler geliyor 5000km deki arabadan, bu sizlerdeki sorunla aynısı değilmi? açıkcası değiştirilmesini de istemiyorum araba tamire girince bir yeri yapılıp diğer yeri bozuluyor ne yazıkki:S çok kararsız ve endişeliyim bu konuda...örneğin sorun direksiyon kutusunda sipariş edildi geldi değişti gelende iyileştirilmemiş olandansa? tekrarda değiştirmezler yandık....

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Doğru değiştirmezler tabi.

Aracımdaki sesler sadece stabilize mıcırlı engebelli yollardan geliyor ve hemen hemen tüm 4 serilerinde vardır bu sorun.. akıbinde bende seninle aynı düşüncedeyim her servise gidildiğinde bir yer açılsa yandık..

Gerek yok sıfır km aracı kurcalatmaya. Direksiyon kutusu değişsin daha tövbe 20 bin bakımdan bakıma servisteyim inşallah.

Söylediğim gibi aceleye hiç gerek yok beklemek en iyisi olucaktır.
abi sanki amortisör patlak ön takım körükleri bitmiş gibi sesler geliyor 5000km deki arabadan, bu sizlerdeki sorunla aynısı değilmi? açıkcası değiştirilmesini de istemiyorum araba tamire girince bir yeri yapılıp diğer yeri bozuluyor ne yazıkki:S çok kararsız ve endişeliyim bu konuda...örneğin sorun direksiyon kutusunda sipariş edildi geldi değişti gelende iyileştirilmemiş olandansa? tekrarda değiştirmezler yandık....