Direksiyon kutusu değişenler??

gokhandoruk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben aracımı Şubat 2013 te aldım. Benim aracımda da bahsedilen tıkırtı sorunu vardı. Çanakkale Renault Servisi'ne aracı götürdüm ve garantiden direksiyon kutusu değişti. Çok az bir şekilde sorun azaldı, fakat halen daha tıkrtı var (ön takımlar yerinden çıkacakmış gibi). Şirketteki 2003 model Symbol'lere biniyorum benim araçtaki seslerin hiçbirisi yok ve şirket araçlarına binenin haddi hesabı yok. Anlayamadım.

Selamlar...

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben aracımı Şubat 2013 te aldım. Benim aracımda da bahsedilen tıkırtı sorunu vardı. Çanakkale Renault Servisi'ne aracı götürdüm ve garantiden direksiyon kutusu değişti. Çok az bir şekilde sorun azaldı, fakat halen daha tıkrtı var (ön takımlar yerinden çıkacakmış gibi). Şirketteki 2003 model Symbol'lere biniyorum benim araçtaki seslerin hiçbirisi yok ve şirket araçlarına binenin haddi hesabı yok. Anlayamadım.

Selamlar...
+1 megane ıı direksiyon kutusunu değiştim . 1 hafta sonra bir yeri gevşemiş sıktılar düzeldi , şimdi gene aynı .

xLe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tekrar goturup konuyu maise bildirin

savasatalik

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servisten aradilar ve direksiyon kutusu geldi dediler cuma sabahi degistiricekler hayirlisi bakalim

mondiaynali

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar beni de aradılar şu an aracımı servise bıraktım iyileştirilmiş direksiyon kutusu ile değiştiriliyor sonuçları size aktarırım.

miya10

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
28 Mayısta geçilen sipariş henüz sonuçlanmadı. Bugün tekrar servisi aradım 2 Hafta içerisinde geleceğini söylediler, aracım 2. sıradaymış. Bakalım bekliyoruz.

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar beni de aradılar şu an aracımı servise bıraktım iyileştirilmiş direksiyon kutusu ile değiştiriliyor sonuçları size aktarırım.
abi iyileştirilmiş olan olduğunu nereden biliyorsunuz? bende bekliyorum gelince nasıl anlayacağım??

mondiaynali

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar ben aracımı haziranda aldım ve 1 hafta sonra servise direksiyon kutusu sorunu ile gittim fakat hiçbir işlem yapılmadı. Müşteri hizmetlerini arayarak şikayetimi dile getirdim ve kayıt aldılar benden servise gittiğimde hiçbir kayıt alınmamıştı sadece biliyoruz o sorun var çözülünce çağıracağız dedi gönderdiler. Müşteri hizmetlerinden sonra servis benimle irtibata geçerek özür dilediler kayıt almadıkları için. Bu olaydan sonra bir kaç defa daha servise gittim ve müşteri hizmetlerini aradım çalışmalar devam ediyor dediler. En son olarak da MAİS e mail attım Renault aldık diye pişman mı olmamız gerekiyor dedim ve 1 hafta bile geçmeden direksiyon kutunuz geldi gelin değişelim dediler. 2 gün önce servise bıraktım kutu değişti ve teste çıktık herhangi bir ses yok deseler de aşırı bozuk yollara girdiğiniz zaman eskiye göre çok hissedilmeyecek seviyede geliyor ama o abartılı ses artık gelmiyor. Şu an bir sıkıntı gözükmüyor inşallah tekrarlamaz bu sıkıntı. Hepinizin en kısa zamanda sorununun çözülmesi dileğiyle.

ewrenererdogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bakalım ben de Ekim'de arabayı hem yıllık bakım için bırakacagım hemde direksiyon kutusumu değiştireceğim inşallah

savasatalik

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Direksiyon kutusu degisti eskisine göre çok iyi diyemiyorum başka bişey de söylemek istemiyorum