Direksiyon kutusu değişenler??

mrtcbk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar ayni sorunlar benim aracimda da vardi direksiyon kutusu degisti ses kesilmedi kasislerde ses yapiyordu direksiyon milinden kaynaklandigini tespit ettiler degistirdiler ve duzeldi arac esnediginde onden gelen gicirti gibi ses de viraj denge cubugu onu da degstrdiler ve 2bin kilometre oldu bunlar degiseli cok sukur hicbir sorun yok .bilginiz olsun .

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar ayni sorunlar benim aracimda da vardi direksiyon kutusu degisti ses kesilmedi kasislerde ses yapiyordu direksiyon milinden kaynaklandigini tespit ettiler degistirdiler ve duzeldi arac esnediginde onden gelen gicirti gibi ses de viraj denge cubugu onu da degstrdiler ve 2bin kilometre oldu bunlar degiseli cok sukur hicbir sorun yok .bilginiz olsun .
abi gıcırtı sesi yok sanki körükler bitmiş gibi plop plop boşluk sesi var...Hatta yeni keşfettim araç rolantide çalışırken durduğu yerde direksiyonu döndürünce hafif boşluk var gibi hissettim:S bekliyoruz 1 ayı geçti gelecekmiş...

renac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi gıcırtı sesi yok sanki körükler bitmiş gibi plop plop boşluk sesi var...Hatta yeni keşfettim araç rolantide çalışırken durduğu yerde direksiyonu döndürünce hafif boşluk var gibi hissettim:S bekliyoruz 1 ayı geçti gelecekmiş...

Evet tam olarak sorun böyle tanımlanabilir. Kasislerde ve stabilize yollarda sanki önde bir şeyler boştaymış gibi sesler geliyor. Ben 1.yıl bakımına kadar bekleyeceğim Bursa maise götüreceğim.

kokordon

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aslında bunları mahkemeye vereceksin. Cumartesi günü Antalya Zamanlar servisine gireceğim sonuçları göreceğiz.

dreamondata

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dün benim aracın direksiyon kutusu değişti sözde başka müşteriye gelmiş bir parçaymış fakat o müşteri tatilde diye sizi bekletmeyelim takalım dediler fakat seste azalma olsada hala tam kesilmiş değil servis Fransa'dan iyileştirilmiş kutu diye özellikle söyledi. Ama foruma bakıyorum bazı servisler hala daha iyileştirilmiş kutu çalışması bitmedi demişler. Ben bu durumda ne yapmalıyım servis yeni kutu diyor.

Ilhan Emecan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben zeytinburnu servisinde değiştirdim iyileştirilmiş direksiyon kutusu takıldı tık ses yok su anda bozuk yollarda :)

kokordon

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün sipariş verildi i.allah takılınca yorumlarımı paylaşacağım.

emirekici

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
clio 4 cülere geçmiş olsun düzelmicek sorun değil ama genelde ilk çıkan seriden almayın derler sıkıntı çıkarabilir diye doğruymuş...

rock3366

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar aynı sorun bende de vardı servise gittim 5 saatliğine aldılar aracı benden ve yeni kutu takmadan sorunu şimdilik çözdüler 3 gündür bilerek ne kadar bozuk yol var giriyorum hala ses gelmedi inşallah gelmez

ewrenererdogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar aynı sorun bende de vardı servise gittim 5 saatliğine aldılar aracı benden ve yeni kutu takmadan sorunu şimdilik çözdüler 3 gündür bilerek ne kadar bozuk yol var giriyorum hala ses gelmedi inşallah gelmez
Hocam nasıl bir uygulama yapıldı serviste onu ogrenirmisiniz ve bizimle paylasırmısınız belki böylece cogumuz bu sorundan kurtulabiliriz