Direksiyon kutusu değişenler??

ewrenererdogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eğer düzenlemediyse tekrar sıkayette bulunuruz yenı daha da iyileştirirmiş direksiyon kutusu yapsınlar sonuna kadar sonuc alana kadar uğraşırız

mondiaynali

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet arkadaşlar yeni takılan direksiyon kutusunun sessizlik ömrü 2 gün tekrar başladı aynı ses yani boşuna söktü taktılar yarın daha sert bir şekilde şikayetimi dile getireceğim.

ewrenererdogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet arkadaşlar yeni takılan direksiyon kutusunun sessizlik ömrü 2 gün tekrar başladı aynı ses yani boşuna söktü taktılar yarın daha sert bir şekilde şikayetimi dile getireceğim.
Acaba iyileştirirmiş direksiyon kutusu değilde normal direksiyon kutusu mu taktılar?

xLe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Acaba iyileştirirmiş direksiyon kutusu değilde normal direksiyon kutusu mu taktılar?
yok malesef hepsi aynı.geçici düzeliyor.

xLe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim kutu da gelmiş taktırtmıyım ki?

taktırın yapıcak birşey yok.Sesi bir nebzede olsa kesiyor.Ama tam anlamıyla yok olamayan kronik bir sorun gibi bu.Eskisini değiştirmekte fayda var herzaman.

ewrenererdogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bi sekilde taktırıcaz eğer ses düzelmez ise maide şikayet ederiz toplu bi sekilde o zaman mecbur kalırlar düzeltmeye . Ya benim anlamadığım arabayı hiç mi test etmemişler bunlar?benim eski symbol vardı arabayı dağa taşa vururdum yine de 5 yıl boyunca banamısın demedi direksiyon kutusu da neymiş değişme neymiş. İlk sıfır arabam oldu bu ama hayal kırıklığı yasadım

mondiaynali

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben tekrar MAİS e şikayette bulundum Perşembe günü tekrar servise gideceğim bakalım ne olacak.

yafes

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçen hafta üçüncü kez aracı servise götürdüm. dieksiyon kutusu fransada henüz iyileştirme çalışmaları bitmediğinden değişim apmıyoruz dediler. eylül ortası yada sonu dediler.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Bu sorun illaki düzelecektir arkadaşlar,biraz sabırlı olmakta fayda var...:eyv