Direksiyon kutusu değişenler??

xLe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Doğru değiştirmezler tabi.

Aracımdaki sesler sadece stabilize mıcırlı engebelli yollardan geliyor ve hemen hemen tüm 4 serilerinde vardır bu sorun.. akıbinde bende seninle aynı düşüncedeyim her servise gidildiğinde bir yer açılsa yandık..

Gerek yok sıfır km aracı kurcalatmaya. Direksiyon kutusu değişsin daha tövbe 20 bin bakımdan bakıma servisteyim inşallah.

Söylediğim gibi aceleye hiç gerek yok beklemek en iyisi olucaktır.

bence genede iyileştirilmiş haliyle de olsa taktırmanızı öneriyorum.Çünkü mais bu konuda kesin bir olay yapmadı hala.Bendeki sesin büyük bölümü gitti ama tabiki hissediyorsun çok az.Bu da tam anlamıyla yapamadıkları anlamına geliyor.

ewrenererdogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bana tam anlamıyla direksiyon kutusunu değiştiren viraj denge çubuğunu değiştiren ve rüzgar sesini hallettikten biri lazım nerde hangi serviste yaptıgı önemli servise gidip arkadasın yaptırdığı yeri aratıcam da ondan var mı bu dediklerimi yaptırmayı başaran biri :)

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben :)
bana tam anlamıyla direksiyon kutusunu değiştiren viraj denge çubuğunu değiştiren ve rüzgar sesini hallettikten biri lazım nerde hangi serviste yaptıgı önemli servise gidip arkadasın yaptırdığı yeri aratıcam da ondan var mı bu dediklerimi yaptırmayı başaran biri :)

Ciancarlo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar sorumun yeri burası mı bilemem ama bu gelen sesin ben tam nasıl bir şey olduğunu anlamadım. Bazen bozuk yollardan (genellikle mazgallardan) geçerken sanki ön amortisörler yerinden fırlayacakmış gibi bir tıkırtı oluyor. Bunun sebebi direksiyon kutusu mudur ? Birde muhteşem belediyelerimizin biz yavaşlayalım diye yerlere taş sertliğinde koydukları beyaz yatay çizgilerden geçerken arka pandizot yerinden çıkacakmış gibi bir takırtı yapıyor. Sizde de durum bu şekilde mi ?

ewrenererdogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar sorumun yeri burası mı bilemem ama bu gelen sesin ben tam nasıl bir şey olduğunu anlamadım. Bazen bozuk yollardan (genellikle mazgallardan) geçerken sanki ön amortisörler yerinden fırlayacakmış gibi bir tıkırtı oluyor. Bunun sebebi direksiyon kutusu mudur ? Birde muhteşem belediyelerimizin biz yavaşlayalım diye yerlere taş sertliğinde koydukları beyaz yatay çizgilerden geçerken arka pandizot yerinden çıkacakmış gibi bir takırtı yapıyor. Sizde de durum bu şekilde mi ?
Aynen öyle bir sorun :) takır tukur ses yapıyor bozuk yollarda ama her zaman yapmıyor bazen sanki on tekerlekler kopmuşta gidecek hissi veriyor.

ewrenererdogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arada ciddi ciddi son zamanlarda direksiyon kutusu değişen yok mu? Bana nerede değiştirdiği servis irtibat numarası lazım arkadaslar

xLe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arada ciddi ciddi son zamanlarda direksiyon kutusu değişen yok mu? Bana nerede değiştirdiği servis irtibat numarası lazım arkadaslar

arkadaşlar inanın defalarca yazdık:) forumu lütfen takip edin ben değiştirdiğimi bizzat söyledim ve geçen süreci sizlerle paylaştım.Aracınız garantili ise kendi servisiniz de ücretsiz değiştirebilirsiniz.

Kronik bir sorun bu malesef :) .Evet sorun direksiyon kutusu.Aracınız garantili ise ücretsiz kendi servisinizden sipariş ettirerek değiştirebilirsiniz.Aynı durum bizlerde de mevcut merak etmeyin.başka bir sorun değil.

Ciancarlo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
En azından sorunumuz belli ya belli olmasaydı ? Bir de bunun için araçlarımız kobay olacaktı :) Varsın 3 ay sonra düzeltilsin yeter ki tekrarlamasın :)

xLe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tabiki bende forumdan öğrenmiştim ne olduğunu.servisten sipariş çekerken maise sürecin hızlanması için dilekçe verin.kısa sürede sonuç alırsınız. Başka bir sorun varsa onlarıda gösterin çıksın aradan.