Edc sorunu ve ekrandaki msj

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
oda çok sorunsuz sayılmaz geçen sene arkadaşımda cvt li fluence vardı epey bir çekti en sonunda yazın sattı en iyisi manuel aslında edc her bakımdan çok iyi özellikle yakıt ekonomisi olarak ama işte çevreden duyduğum bu sorunlar ister istemez korkutuyor çok şükür 50 bin km deyim şuana kadar beni hiç üzmedi şans işi birazda
Maşallah.

zerqcool

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar bazi arkadaslar benden belge istemisler ancak yapilacak olan renault maise mektup yazmak ve mektup icerisinde servis personelinin catal ayaklarin sorunlu oldugunu soyledigunden ve yeni catallarun daha dengeli calistigindan, mahkemeye ve basina basvuracaginizdan, cesitli illerde bu uygulamanin musteri memnuniyeti kapsaminda yapilmis oldugundan ve magdur oldugunuzdan bahseeceksiniz hepsi bu bende belge olarak sadece benim yazdigim mektup var. Mektubun ana temasida budur. Bence bu aracin sanzuman omru yaklasik 3-4 senedir. Ve aracinizin baski balatasini degistirdikten sonra 2-3 sene sonra satin bence. Hic zorlanmayan sadece uzun yolda kullanilan ve yeni sayilabilecek bu aracin bu denle yuksek maliyetli bir ariza yapmasi bu aracin hakkinin ondan uzak durulmasi anlamina gelir. renoda kusura bakmasin adam gibi sanzuman yapsin veya yaptirsin.

Ömer Tuncay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Serviste kaldı aracım bir gece. Güncelleme filan yaptılar ücretsiz. Henüz 4-5 gün oldu ama çok şükür bir problem yok.

sefacatal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün Bika Servise "vites kutusunu kontrol ettiriniz" uyarısı ile gittim.
Beynine güncelleme attılar birde akü değerleri düşük olduğu için aküyü değiştirdiler.
Bakalım tekrar edecek mi sorun?