Egzoz emisyon değerini kontrol ettirin uyarısı

Entrapman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şuan depom dolu bitmesine yakın kullanacam bende sonuçları paylaşırım ilginize teşekkürler

aslında temizlik ürünleri sıfırdan depo fullenirken eklenir yakıta karışsın diye..bitmeye yakın kullanırsanız yakıttaki oran biraz fazla olur diye düşünüyorum..yinede siz bilirsiniz en azından depo yarımken koyarsanız daha iyi olur..

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Şuan depom dolu bitmesine yakın kullanacam bende sonuçları paylaşırım ilginize teşekkürler
Kullanım şekli yazar minimum ne kadar yakıt var iken kullanılabilir yazıyor

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Würth ün 150 ml ve 300 ml lik enjektör temizleyicileri var.150 ml ligi yarim depo için kullanabilirsiniz.

Bence vakit kaybetmeden depo yarım olunca 150 ml lik ekleyin.

150 ml lik için yanlış hatirlamıyorsam 30 litre yakıta katin gibi bir tavsiye vardi.

cako67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen bende yarım depo kalınca kullanacam daha fazla zarar vermesin. Bakalım inşallah düzelir. Petroofisinden almıştım köhne bir yerden ondan sonra yaptı zaten

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Aynen bende yarım depo kalınca kullanacam daha fazla zarar vermesin. Bakalım inşallah düzelir. Petroofisinden almıştım köhne bir yerden ondan sonra yaptı zaten
Merhaba.
Ne yaptınız?Uyarı silindi mi?

cako67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün Sakarya'da idim. Eski yazılımı geri yüklettim. Arıza uyarısını sildiler. 60 km yol yaptım şuan yanmadı.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli

cako67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet yarım depo kaldığında attım içine ve shell den aldım yakıtı hep inşallah sensör arıza vermez uğraşmak istemiyorum

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
İnşallah.Yazılımı bu arıza yüzünden mi eskiye çevirdiniz?

cako67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen. Çok kişiye sordum hatta çocukluk arkadaşım var Renault ustası özel serviste çalışıyor onunla konuşmuştum yazılım yaptırdım diye tavsiye etmemişti. İlk ışık yandığında onu aradım direk yazılım dedi. Tek turbo olduğu için 130 luk versiyonu yakıtı sensör ayarlayamıyor dedi. Sensör aralığı varmış ve beyinden gelen veriler birbirini tutmuyor dedi. İnşallah sensör arızası vermez. Bugün İzmit'ten Zonguldak'a gidecem yanmazsa sorun yok demektir. Bakalım sonucu paylaşırım.