Egzoz emisyon değerini kontrol ettirin uyarısı

cako67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yolda yandı servise gidiyorum

cako67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Talismanda kronik sorun dedi servisi aradığımda gelin değiştirelim dediler

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Talismanda kronik sorun dedi servisi aradığımda gelin değiştirelim dediler
Değiştirdikten sonraki durumu paylaşırsanız sevinirim.Geçmiş olsun.O zaman tekrar yazılima geri dönecek misiniz?

cako67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar servisten aldığım bilgiyi paylaşıyorum. Talismanda bu sorun kronik sorun haline gelmiş ve Renault fransa bu sorun için yeni çalışma başlatmış yazılımsal olarak. Oksijen sondası değerleri ile ilgili çalışma yapılıyormuş. Şuan bir gelişme yok.

cako67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eski yazılıma döndüm zaten iptal ettirdim onu. Orijinal yazılımı vardı ona rağmen yandı tekrardan. Servise oksijen sondası arızası var baktırdım dediğimde hemen değişiriz dediler çok araç geldi dediler bu ara.

cako67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araç 160 beygir 380 tork olduğunda süper oldu arabanın sürüş zevki harika özellikle yakıt tüketimi gözle görülür şekilde düştü. Ama 130 luk versiyonu tek turbolu olduğu için sorun yaşanabilir diyorlar o yüzden tekrar chip tuning yaptırmayı düşünmüyorum.

Entrapman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben yazılımsal olduğunu düşünmüyorum gerçi yakıt zenginliği artacağı için olabilirde..emisyon değeri yükselebilir..ama benim araçta şu an yaklaşık 200 hp gibi bir değere ayarladık..emisyon çıksaydı sanırım bende çıkardı..fakat dediğiniz gibi belki tek turbolu versiyonda olabilir bu..bendeki 160 ve çift turbo versiyon..