En ufak bir çukuru hissediyorum

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Masallah iyi ugrasmissiniz emeginize de degmis sanirim :)

tUGRULL

Tuğrul ÖZTÜRK , f(7)R Coupe,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
walla sana helal olsun be kardeşim .üşenmedim okudum ama çokta haklısın bende bu işlemleri teker teker yapıcam uleynnn:servis :silah ilk başta arka koltukları fln sokucem sonra pandizot fln derken hatta arkadaşla konuşuyoduk birimiz arkaya gecicek senin yaptıgın taktik gibi sesin kaynagını bulmaya çalışcaz... uğraşmadan olmaz arabadan sogumak cözüm degil ugrasıp halletmek gerek bakalım..
ama olay şuki bu sesleride kessek anlatmak istedğim bunlarda değil araba gene hissettircek bana her cukuru her bozuk yolu gene konforsuz olucak.sanırım lastikler kalın yanak olması lazım araba leylek gibi olması lazım belkide çok şey istiyoz ama azcık daha konfor istiyorum yaa utanmadan insanları Coupeme bindirmek...

NakkaSss

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öyle vallahi uğraşmadan olmuyor. O zaman senin yapacağın tek şey önce lastikleri değiştirip test sürüşüne çıkman konfor istiyorsan 45 yanak dan vazgeçmen gerek :)

megaturk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bende de oynı problem vardı şu şekilde bitti; Önce viraj çubukları var ve bunların ucunda 2 tane kauçuk tutacak var. Zamanla onlar eskiyor ve ses yapmaya başlıyor. Bende 2 sini 10 tl aldım ön takımı yaptırırken değiştirdim şimdi gram ses yok.