Evinizin otoparkında yaşadığınız sorunlar nelerdir? Uyarılarınız var mı?

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
garajımız var... ama garajın önüne park eden super zeki yan apartman sakinleride var... bi yere gidiceksem onları aramadan danışmadan gidemiyorum..artık o kadar yüzsüzleştiler ki. aa sen mi geldin nereye bakalım? muhabbeti çeviriyolar :S garajın önüne çekmeyin kardeşim!! desemde dinlemiyolar..... başlarına bi şey gelse üzülmem sanırım.. insan olana bir kere söylenir.. eski evimde park sorunum vardı yer bulamadım mı.gider çocuk parkının oraya koyardım 100 metrede yürürdüm..insanlar utanmasalar arabalarını evlerine kadar çıkaracaklar..

CenKeRS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bi yere gidiceksem onları aramadan danışmadan gidemiyorum..artık o kadar yüzsüzleştiler ki. aa sen mi geldin nereye bakalım? muhabbeti çeviriyolar :S
Bu Heralde Artık Yüzsüzlüğün Son Noktası Oluyor ...

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Benim İş Tam Kebap Ama Bazı Kendini Bilmezler Garajı Göre Göre Tam Garaj Kapısının Önüne Araba Bırakıyor İşte O An Kendimi Kaybediyorum Böyle Sevecen Masum Olan Bir İnsan Bir Anda Yaratığa Dönüşüyor :)

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çekerim garaja, kafa kuş.Allah'a şükür 2 senede bir falan garajın önüne araba çekerler sıkıntım yok o açıdan :D

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
garajımız var... ama garajın önüne park eden super zeki yan apartman sakinleride var... bi yere gidiceksem onları aramadan danışmadan gidemiyorum..artık o kadar yüzsüzleştiler ki. aa sen mi geldin nereye bakalım? muhabbeti çeviriyolar :S garajın önüne çekmeyin kardeşim!! desemde dinlemiyolar..... başlarına bi şey gelse üzülmem sanırım.. insan olana bir kere söylenir.. eski evimde park sorunum vardı yer bulamadım mı.gider çocuk parkının oraya koyardım 100 metrede yürürdüm..insanlar utanmasalar arabalarını evlerine kadar çıkaracaklar..

Senin arabanın geçeceği kadar aralıkta yola 2 tane metal direk yaptır ortasına da zincir çek kafan rahat olsun .

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Senin arabanın geçeceği kadar aralıkta yola 2 tane metal direk yaptır ortasına da zincir çek kafan rahat olsun .

merak etme kardeşim onuda düşündüm ama belediye izin vermiyor yol belediyeye ait garajın içine çekip bırakıp giden yok. sokak olduğu için kabul görmüyor.. aklıma sadece şu geliyor garaj girişidir lütfen park etmeyiniz diye bi yazı koymak ama oda ne kadar işe yarar bilmiyorum :) dün akşam bu yazıyı yazdım bi tane mavi cup garajın önüne çekti allahtan çook durmadı ama acil bi işin olur mu hastan var mı diyen yok.. resimlerinide koyuyorum ne demek istediğimi anlarsın :)

fotoraf0581l.jpg

fotoraf0580.jpg

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çocukların oyun oynamadıgı otoparkın en ücra köşesinde brandalı bir araba varsa o benimdir :)

kasırqa

Rıdvan ŞATIR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şuan oturduğumuz apartmanda garajı bırakın kapı önünü boş görünce (6 ayda bir) 2 gün kaldırmıyom yerinden:D ama 3-4 aya maltepede bi sitede ew aldım oraya tasıncam 3 katlı kapalı otoparkı var hala inanamıyorum arabamın kapalı garajda durcağına :D

firehunter

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Garaj çıkışının önüne park eden hanzolara o kadar sinir oluyorum ki anlatamam. İnsanda biraz düşünce, anlayış, aynısı başıma gelse naparım öngörüsü olur, ama yok hanzo sıfatını kim hakedecek yoksa.

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gönül İster Kapalı Şahsa Ait Garaj, Mahallede Herkesin Yol Üstünde Aracının Park Yeri Bellidir Sıkıntı Çıkmaz :eyv