Evinizin otoparkında yaşadığınız sorunlar nelerdir? Uyarılarınız var mı?

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Park etmeyiniz dubaları var diyecem ama onları çalarlar :aytuğ

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
garajımız var... ama garajın önüne park eden super zeki yan apartman sakinleride var... bi yere gidiceksem onları aramadan danışmadan gidemiyorum..artık o kadar yüzsüzleştiler ki. aa sen mi geldin nereye bakalım? muhabbeti çeviriyolar :S garajın önüne çekmeyin kardeşim!! desemde dinlemiyolar..... başlarına bi şey gelse üzülmem sanırım.. insan olana bir kere söylenir.. eski evimde park sorunum vardı yer bulamadım mı.gider çocuk parkının oraya koyardım 100 metrede yürürdüm..insanlar utanmasalar arabalarını evlerine kadar çıkaracaklar..

gerçekten yüzsüzlüğü aşmış bunlar. sırf bu kapıya yakın park etme sevdalarına, kendi araçlarını da diğer araçları da tehlikeye atıyorlar bizim burada da, insanları anlamak zor, benim aracımı tehlikeye sokuyor ama kendi aracı da aynı tehlikeye giriyor, gerçekten anlayamıyorum bu arabaları bedava mı aldılar, hiç mi acımazlar...

Benim İş Tam Kebap Ama Bazı Kendini Bilmezler Garajı Göre Göre Tam Garaj Kapısının Önüne Araba Bırakıyor İşte O An Kendimi Kaybediyorum Böyle Sevecen Masum Olan Bir İnsan Bir Anda Yaratığa Dönüşüyor :)

hehe hehe

çocukların oyun oynamadıgı otoparkın en ücra köşesinde brandalı bir araba varsa o benimdir :)
keyif aracı sanırım, her gün branda giydirip çıkarmak zor olsa gerek yoksa:)

şuan oturduğumuz apartmanda garajı bırakın kapı önünü boş görünce (6 ayda bir) 2 gün kaldırmıyom yerinden:D ama 3-4 aya maltepede bi sitede ew aldım oraya tasıncam 3 katlı kapalı otoparkı var hala inanamıyorum arabamın kapalı garajda durcağına :D

hehe benim de cuma günleri hafta sonu genelde aracı çıkarmamaya çalıştığımdan, güzel yer bulduysam cuma akşamı kıpırdatmak istemiyorum hazır güzel yer bulmuşum dursun diye:)

Garaj çıkışının önüne park eden hanzolara o kadar sinir oluyorum ki anlatamam. İnsanda biraz düşünce, anlayış, aynısı başıma gelse naparım öngörüsü olur, ama yok hanzo sıfatını kim hakedecek yoksa.

allaha havale ediyorum, ancak ailelerinden biri hastalanıp da araçlarını çıkaramazlarsa aynı nedenle o zamanla dank edecektir, ederse o da...

Gönül İster Kapalı Şahsa Ait Garaj, Mahallede Herkesin Yol Üstünde Aracının Park Yeri Bellidir Sıkıntı Çıkmaz :eyv

anlatma öyle, balıkesir'e göçesi geliyor insanın qw

CenKeRS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
çocukların oyun oynamadıgı otoparkın en ücra köşesinde brandalı bir araba varsa o benimdir :)

- Aynısı Abi Şuan Benimde Her Sabah Okula Giderken Örtüyü Topluyorum Her Akşam Gelince Yeniden Örtüyorum :)

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş

Hayatında Yapmayı Son İsteyeceğin Şey Abla, Benimde İstanbul'a Göçesim Geliyor Yer'mi Değişsek hihi

diyorsun ki adam gibi otoparklı ev bulun :aytuğ koca istanbul sana da yer buluruz elbet:)

- Aynısı Abi Şuan Benimde Her Sabah Okula Giderken Örtüyü Topluyorum Her Akşam Gelince Yeniden Örtüyorum :)

her gün mü, ben sadece hafta sonları kullananlar branda örtüyor sanmıştım, kolay gelsin valla :)

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Hep Araclarimiz Kapali Otoparkta Yanliz Son Zamanlarda Isgalci Araclarla Basim Dertte Oturdugum Sitede Gec Gelince Benim Garajda Her Sefer Farkli Bir Arac Guvenlige Muracat Edip Bulduruyorum Saat Kac Olursa Olsun Sikinti Yok

Burak61

Bilgi Girilmemiş
Tek çektiğim de
375282_10151760086987224_438863962_n.jpg

Bu ortak çektiğimiz vosvosumuz :D

530778_10151782605392224_1613112703_n.jpg

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Tek çektiğim de

Bu ortak çektiğimiz vosvosumuz :D

530778_10151782605392224_1613112703_n.jpg

bu vosvos'lar minibüs oluyordu diye biliyorum eskiden almanya'dan gelenlerde malum çok olurdu, kasalı hiç görmemiştim:) kasayı siz mi yaptırdınız yoksa başka araç mı var arkada ben mi yanlış görüyorum :)

*İstanbullu

Çılgın Kangoocu-009,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
boş bulduğun yere park et usulü qw

Burak61

Bilgi Girilmemiş
bu vosvos'lar minibüs oluyordu diye biliyorum eskiden almanya'dan gelenlerde malum çok olurdu, kasalı hiç görmemiştim:) kasayı siz mi yaptırdınız yoksa başka araç mı var arkada ben mi yanlış görüyorum :)

Orjinal T2 pick up almanyadan gelme ilk sahibinde hala oğlu doğduğu gün almış ah bi satsa bana şu arabayı ama satmıyor malesef...