Evlilik teklifleri onerilerinizi bekliyorum :)

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlarımızla beraber gittiğimiz kalabalık bir mekanda şarkı söylemek için beni sahneye aldılar herkes şarkı beklerken ben herkesin önünde evlenme teklifi yaptım şaşkınlık ve alkış dolu bir gece olmuştu
evet bu guzelmis. ama benim asla sarki soylemeyecegimi bilir.. :)

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
forum istanbul turquazoo yu bilirsiniz size özel dalgıçlar gelip suyun içinde köpek balıklarının arasında pankart açıyorlar sizde dizlerinize çöküp evlenme teklifi ediyosunuz :)
istanbulda olmadigim icin boyle firsatlari degerlendiremiyorum :(

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın

Hati

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Aslında çok enteresan fikirler var ama şartlara göre değişir tabi. Bir bütçen var mı mesela bunun için ayırdığın? :) Sonra eğer kız arkadaşın tek yaşıyorsa eviyle ilgili bir organizasyon yapılabilir vs. vs.

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kız arkadaşının cevap vermesi 3 gün sürmez ama ailesinin olurunu alman zaman alır kardeşim,ben 2.gün ailesinden onay aldım...:eyv
abi ne bilim ben 2 gun sonra evet dedi sandim :)
Aslında çok enteresan fikirler var ama şartlara göre değişir tabi. Bir bütçen var mı mesela bunun için ayırdığın? :) Sonra eğer kız arkadaşın tek yaşıyorsa eviyle ilgili bir organizasyon yapılabilir vs. vs.

suan icin butce ile skintim yok yeter ki guzel birsey olsun...

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O gün itibariyle bulunacağınız bölgedeki yerel gazeteleri araştırın. İlan bölümüne ilan verin. Partnerinizle o gün buluştuğunuzda gazeteyi yanınızda götürün. Üzgün olarak davranın. Çalıştığınız işyerinin ya da işlettiğiniz işletmenin zor durumda olduğunu icra geldiğini vs kendisine söyleyin. Hatta gazetelerde bile yazdığını söyleyin. Gazeteyi partnerinize verin. İlgili sayfaya gelin ve ilanı bulduğunda işlem tamamdır

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O gün itibariyle bulunacağınız bölgedeki yerel gazeteleri araştırın. İlan bölümüne ilan verin. Partnerinizle o gün buluştuğunuzda gazeteyi yanınızda götürün. Üzgün olarak davranın. Çalıştığınız işyerinin ya da işlettiğiniz işletmenin zor durumda olduğunu icra geldiğini vs kendisine söyleyin. Hatta gazetelerde bile yazdığını söyleyin. Gazeteyi partnerinize verin. İlgili sayfaya gelin ve ilanı bulduğunda işlem tamamdır
buda cok guzel ama yerel gazete ile calistigim yer ayni degil ki :) hatta ayni ulkede bile degil ...

zerqcool

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
işin zor kardeş kolay gele...

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
valla hiç beklenmedik bir zamanda ikinize özel bir şekilde olması yeterlidir diye düşünüyorum ama arada mesafeler olduğu ve izne gelineceği için 4 yıllık ilişki, gelin hanım evliliğe uzak bir tip değilse bekliyor olabilir halihazırda o yüzden iyi düşünmek lazım:D

hoşlandığı şeylerden ip ucu verseniz daha güzel fikirler çıkar bence, çünkü mesela bazı kız arkadaşlarımın anlattığı şekillerden biriyle teklif etseydi erkek arkadaşım ne söz ne nişan görebilirdik, demek istediğim kabul etmezdim değil de zaten beni tanımamış olurdu yani. bize özel bir yerde her zaman gittiğimiz gibi gidip hiç beklenmedik anda da da daaaan olmuştu kıhkıh

Bu iş hem kolay hemde zordur.
Teklifi yapacağın partnerin nelerden hoşlanır, zevkleri nelerdir, bunlar önemli...
:çak

ben 1 ay sonra evleniyorum ve teklif etmedim daha :D unutmuşum heyecandan hehe bakalım bişeyler düşünücem..bu konu banada yarar...

benim bir arkadaşımın da nişanı olacaktı hala teklif etmediğini hatırlamış ve nişandan önce zorla :silah teklif ettirmişti:D

burdaki tekliflerden bu olur bu olmaz derim zaten :)

istanbulda bu isi yapanlar var orada otursam hc dusunmeyecem yaw 1000 tl ye is tamam herseyde hazir yaw.. :)

kız arkadaşınız nasıl biri bilemem ama ben bunu kesinlikle istemezdim bu konularda kişilere özel izler olmalı diye düşünüyorum, hazıra konmayalım beyler ıslık

Bi cafeye gidin kalpli kırmızı bi pasta yaptır önce üstüne de benimle evlenir misin yazdır pastayı kesince de içinden yüzük çıksın. Aman yüzük belli olacak bir yerde olsunda yanlışlıkla yutulursa fena olur :D

:bravo

arkadaşlarımızla beraber gittiğimiz kalabalık bir mekanda şarkı söylemek için beni sahneye aldılar herkes şarkı beklerken ben herkesin önünde evlenme teklifi yaptım şaşkınlık ve alkış dolu bir gece olmuştu

Kız arkadaşının cevap vermesi 3 gün sürmez ama ailesinin olurunu alman zaman alır kardeşim,ben 2.gün ailesinden onay aldım...:eyv

bizde teklif etmesi 3 gün sürmüş meğer :aytuğ e tamam zor insanım biliyorumkıhkıh

rfc'de ne cevherler varmış bu konuda da gözlerim yaşardı :D erkekler bu konuda daha fazla kafa yorduğundan aslında erkeklerden daha güzel fikirler gelebilir bence, ne de olsa biz sadece cevap veriyoruz :girl dance

buda cok guzel ama yerel gazete ile calistigim yer ayni degil ki :) hatta ayni ulkede bile degil ...

efenim devir internet devri araştırmayı yaparsınız, izne geldiğiniz gün ilanı verirsiniz olmadı çok aceleyse oradan internet üzerinden ödeme yaparsınız ya da bir arkadaşınızdan rica edersiniz herhalde yardımcı olurlar. her fikri el tersiyle itmeyelim armut piş ağzıma düş yapmayalım :D

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben Duz kontak istettim evlendik 1. cocugum dogdu Esime ben sana evlenme teklif etmeyi unutmusTum dedim veeee : ) 1 cocukdan sonra teklif ettim :aytuğ simdi 2 cocugum var ellerinizden öperrler.. Ama sen teklif edeceksen bencede o 3 arabaya yazma olayı cok hos olur :eyv