Evlilik teklifleri onerilerinizi bekliyorum :)

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Arabistan izinleri risklidir:aytuğTecrübelerimle sabittir garip ama gerçek ilk teklifimi bende izne gelince yapmıştım sonrasını pm'lerim hehe İşini gücünü bitir bence şimdilik 4'lüleri yak ama kesin teklifi dönünce yap derim kafan rahat olsun önce:cool:Sonrasındada bir ömür boyu mutluluklar dilerim:tonyBu arada bir suudi ile evlenirsen cadillac,range,ferrari,maserati vs dünyasına girmeyi garanti edebileceğinide hatırlatmakta sonsuz fayda görüyorumhehe

isterse arabalari altin kaplamali olsun... ben buralarda kalmam fazla :)

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim hayalim Arabanın arkasında Benimle evlenir misin bilmem ney artık o zaman bilmiyorum :D
Sonra güzel bir yere oturduktan sonra yüzüğü açıcam ve kağıtta oyuna başlayalım mı yazacak şekilde artık cevabı ne olur bilmem :D
Genel çılgın biri olduğum için benden böle hareketler bekliyorlar :D

ilhan*

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bi arkadaşım kendilerine özel gazete bastırmıştı ve eşi öğretmendi çalıştığı okuldaki arkadaşlarıyla görüşüp bi arkadaşlarının doğum günü varmış gibi öğretmenler odasında gazeteler pastanın altına fln serildi arkadaşta saklanmış kız arkadaşı geldiğinde gazeteyi görünce şaşırmış ve sametin ne işi var burda derken diğer sayfalar fln fln sonunda bizim arkadaş elinde tektaşla kızın karşısında. herkez çok beğenmşti bu teklifi bencede çok güzel ama gazeteyi yapma süreci uzun oluyor biraz.

Chucky

Çağatay KOCAKUŞAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
oyle birseyi canli canli yapabilirzde cok kuru kalmaz mi :)

ben senin için gelirim abi ayıp ettin fifi daima hazır :eyv valla evlenme teklifi çok fazla düşünemiyorum benim bu aşamada çıkma teklifini nasıl etsem gibi bir sorum oluşuyor :D

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Hizlidan Kasit Soz Nisan Dugun MuhabbetiYanlis Olmasin Markette Tanis Evlen Olayi Degil Yani

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
isterse arabalari altin kaplamali olsun... ben buralarda kalmam fazla :)

Onlarda kalmıyor zaten bir ayakları Amerikadahehe

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben nişan yapalı 2 sene oldu hehe

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Benim hayalim Arabanın arkasında Benimle evlenir misin bilmem ney artık o zaman bilmiyorum :D
Sonra güzel bir yere oturduktan sonra yüzüğü açıcam ve kağıtta oyuna başlayalım mı yazacak şekilde artık cevabı ne olur bilmem :D
Genel çılgın biri olduğum için benden böle hareketler bekliyorlar :D

sakın şu esprili tişörtlerin hani "game over" yazanlarından giyme de aaa aslında ben mi alsam onlardan kıhkıh

Hizlidan Kasit Soz Nisan Dugun MuhabbetiYanlis Olmasin Markette Tanis Evlen Olayi Degil Yani

yok yok doğru anlaşıldı yani benim tarafımdan ama o aşamaları da uzuuuun uzuuuuuuuuuuun yaşama taraftarıyım ben elden geldiğince tabii ıslık
ben nişan yapalı 2 sene oldu hehe

e yakında evlilik var diye okumuştum sanki 2 yıl yetmez yaa insan şöyle aheste aheste nişanlı kalmalı ama gelin hn istiyorsa geç bile kalınmış 2 yıl durulur muuu:hıh (fazla taraflı oldu ama bu başlıkta başka türlüsü olamazdı sanırım :D )

CanCaloz

Can ALBAYRAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
anladığım kadarıyla ilginç bişey yapmak istiyorsun :) youtubeda çok video var ordan bakabilirsin;)
bunu begendim mesela yapılabilir :)

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çiğdem abla bir kaç gündür sağlıklı düşünemiyorum :D
Eğer normal teklif etsemde farklı tarif etsemde o an hayır derse. Nolur evet'der çeker giderim ama öle filmlerdeki gibi yüzüğü atmam gider bozarım parasını alırım :D