Evlilik teklifleri onerilerinizi bekliyorum :)

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Ben Duz kontak istettim evlendik 1. cocugum dogdu Esime ben sana evlenme teklif etmeyi unutmusTum dedim veeee : ) 1 cocukdan sonra teklif ettim :aytuğ simdi 2 cocugum var ellerinizden öperrler.. Ama sen teklif edeceksen bencede o 3 arabaya yazma olayı cok hos olur :eyv

tebrik ettim valla, geç olmuş ama güç olmamış en azından :D

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
cok sukur sıkıntımız yok ablacim :) ben erken evlendm aama pişman değilim eşimi bi daha bulsa bidaha evlencem :aytuğ

eksik kelimeyi ekleyiverdim yanlış anlama olmasın diye:D güzel bir örnek çoğu erkek amaan evlendik artık ne teklifi derdi eminim. :loll

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Valla Usta 2 Gun Bile Cokmus
Ben Dan Diye Dedim Oda Kabul Etti
Cok Uzamadan 3 Gunde Butun İslem Tamamdi
Cok Sikintili Sureclerden Gecmeye Devam Etsekde
Aile İci Huzur Yerinde Varsin Gerisi Haline Yansin

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
​Arabistan izinleri risklidir:aytuğTecrübelerimle sabittir garip ama gerçek ilk teklifimi bende izne gelince yapmıştım sonrasını pm'lerim hehe İşini gücünü bitir bence şimdilik 4'lüleri yak ama kesin teklifi dönünce yap derim kafan rahat olsun önce:cool:Sonrasındada bir ömür boyu mutluluklar dilerim:tonyBu arada bir suudi ile evlenirsen cadillac,range,ferrari,maserati vs dünyasına girmeyi garanti edebileceğinide hatırlatmakta sonsuz fayda görüyorumhehe

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Valla Usta 2 Gun Bile Cokmus
Ben Dan Diye Dedim Oda Kabul Etti
Cok Uzamadan 3 Gunde Butun İslem Tamamdi
Cok Sikintili Sureclerden Gecmeye Devam Etsekde
Aile İci Huzur Yerinde Varsin Gerisi Haline Yansin

ilkin sadece mustafa abiyi hızlı biliyordum, gökhan geldi arkasından şimdi de apsuvai, yok yok nişanlımın bu foruma girmesi kesinlikle yasakhehe

​Arabistan izinleri risklidir:aytuğTecrübelerimle sabittir garip ama gerçek ilk teklifimi bende izne gelince yapmıştım sonrasını pm'lerim hehe İşini gücünü bitir bence şimdilik 4'lüleri yak ama kesin teklifi dönünce yap derim kafan rahat olsun önce:cool:Sonrasındada bir ömür boyu mutluluklar dilerim:tonyBu arada bir suudi ile evlenirsen cadillac,range,ferrari,maserati vs dünyasına girmeyi garanti edebileceğinide hatırlatmakta sonsuz fayda görüyorumhehe

cıx cıx, sevenlerin aklına kötü fikirler sokmayınız efenim hehe şüpheli teklif ve sonra kesin teklif mi nasıl oluyor bu işler anlamadım ama neyse bizden geçti artıkkıhkıh

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Hayirli İste Acele Etmek Lazim
Kayinpederi Unutmusum
İlk Ona Demistim Mevzuyu
Cigdem Hoca Forumu Yasaklama
Yasaklar Ters Teper

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla ben kapının önünde sıfır çizerek benimle evlenirmisin diye yazmayı planlıyorum ama iki engel var birincisi bunu yapacağım bi aday yok ıkincisi benim araba önden çekişli hehe hehe hehe yani bu iş bana uymadı yine sen en iyisi benden fikir alma kardeşim:D:D

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Hayirli İste Acele Etmek Lazim
Kayinpederi Unutmusum
İlk Ona Demistim Mevzuyu
Cigdem Hoca Forumu Yasaklama
Yasaklar Ters Teper

Her zaman iyi olmuyor aceleler ama görüyoruz :D ben de aceleciyim belki de 7 yıl olacak yakında nişanlandım daha ne kadar hızlı olabilirim kikıhkıh

cocuk oldukdan sonra insan bi baska sevgiyle bakıyor bence eşine :eyv

he yani çocuk olmasa teklif etmeyecektin? tam takdir ediyorum dur kurcalama :D

Valla ben kapının önünde sıfır çizerek benimle evlenirmisin diye yazmayı planlıyorum ama iki engel var birincisi bunu yapacağım bi aday yok ıkincisi benim araba önden çekişli hehe hehe hehe yani bu iş bana uymadı yine sen en iyisi benden fikir alma kardeşim:D:D

daha aday olmadan teklif düşünüyorsan yaşadı talihli müstakbel gelin qw