F(7)R Coupe RoLanti Sorunu YARDIM..:(

gti93

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ver işte bana abi arabayı sökiyim lpg yi takıyım dereceliyi devam ediyim :))

tUGRULL

Tuğrul ÖZTÜRK , f(7)R Coupe,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yapıldı kardeşim yapıldı..ben pulatlada msjlasıyom arada yaptıklarımı ona yazıyom bi boruyu yerine takıpta ben bişey yaptım sorunum düzelmiyo falan diye konu acmadım buraya hatta ben 2 aydır ugrasıyodumda dedim sorun cozulmuyo surayada bi konu acayım bilenler wardır fikirler wardır ama herkes gittigim ustalar gibi şuna bak buna bak sıradan olan yapılan şeyleri söylüyo zaten burda benim derdim sorunumu çözebilmek araca neler yapıldıgı önemli değil sayın kardeşim bundan sonra bi çözüm bulupta yapabilmem yardımlarınızı bekledim sadece...ki bide uzun süre bindim ettim bu araca dediniz hah dedim belki derman olur bişeyler soyler..
ben 106gti kullandım uzun süre ve forumda Bursa temsilciliği yaptım halende devam ediyo..bu foruma üye oldum gördümki bu forumda hernedense bi çekişme bi bilmişlik war anlayamadıgım sorun çözmek istiyosun ama bişeyler yazıp konu actıgına pişman oluyosun.benim yakın arkadasımda sürekli konu acıyodu ucuza hallettim soyle yaptım böyle yaptım bakıyorum adamla dalga geciliyo ilgilenen bile olmuyo bi konusu wardıki tep cevap yok.ben şimdi anlıyom artık bizim Bursa ekibi neden dagılmıs bu forumdan acık konustum üzücü ama gercekler bence..

tUGRULL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

gti93

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
205 devam ama günlük kullanılcak bir araba değil sen onu kullansan kafayı yersın abi sürekli stop etme havasında 285 derecelei var bide 2.2200 stroker kit var arabada ugrasılmıyo . Megane bana göre sorunsuz baya onun yanında satarsan lütfen haberim olsun abi bi telefonla ordayım cep numaranı özel mesaj olarak gönderirsen sevinirim

tUGRULL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyi bakalım ugras dur hastalıklı pejunla..ben niyetim olursa seni bulurum mrk etme..sen her ne kadar verdigin sözleri tutmasanda bana yollucak olduklarını yollamayıp sallamasanda... hadi bakalım grşrz..

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tuğrul sözüm sözdür benim Tuğrul'um clio ya 20 ye müşteri bulursan eğer vidasına dokunmadan aldığın paraya alırım senden :eyv Ben söz veripte yapmamazlık etmem. İnciğini boncuğunu söylerim ardımdan kimseye küfür ettirmem. Teneke parçaları için kendine kötü söyletmeye değmez. Gücün yok ise clio yu almaya müşteri bul hiç bişeyine ellemeden bu haliyle veririm clio yu. Özelden mesajla numaramı atıyorum sana aklında bulunsun Tuğrul.

RenaultSporT

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
simdi buraya manalı seyler yazılmısta kimse kimsenin sorununa cözüm bulmuyor diye suclu olamaz
biz arıyoruz servisi rs için ordan bile bazı servisler triger degişimi için fiyat isteyince aabayı getirin sistemi gorelim bole uzaktan fiyat veremeyiz diyor
kaldıki burda lafla söylenen bir takım seylere ancak millet yoruma dayalı seyler soyler
finalde araca hiç bir mudahale masraf yapılmadan düzelmesi bekleniyorsa sonucta araba bu, insan degil, kendi kendine duzelmez
he soyle bir bakınca bilinçaltında sanki bu arac bana itelendi gibi bir kanı seziliyor ole bir yaklasım söz konusu
arabanın 40yılda bir stop etmesi memleket meselesi oldu
düsünce yapısı buysa sizde baskasına itelerseniz olur biter

onurssxx

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı sorun eski xsaramda vardı çok ustaya sordum bulamadılar. Sorun gaz kelebeğindeymiş kelebek temizlenince hiçbir sorun kalmadı. Hani belki fikir olur yardımcı olurum diye yazmak istedim.

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aytuğ aga itelenme diye birşey düşünmez kimse sanmam kaldı ki bu arabayı bugününe getiren benim ve en büyük destekçim fikir arkadaşım sensin. Ben hep söylüyorum mevcut aracım ile takas isterse takas, nakit isterse bana müşteri bulmamda yardımcı olması durumunda aracımı satarsam nakit olarak aldığı paraya hemen ondan geri alabilirim. Her araç sahibi gibi biraz hassas normaldir.

SLC

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O sorun çözülür ama herşey para çokomele bakıyor bunu sende gayet iyi biliyorsun
Lafla peynir gemisi yürümez zaten
Biz burdan bu durumda suçlu konuma getirilmişiz
Ben burda boş konuşmuşum gibide ithamda bulunmuşsun
Maddi durumun varsa getir o arabayı 1 günde çözeyim diyorum çok basit bu
Davanda sana başarılar