F(7)R Coupe RoLanti Sorunu YARDIM..:(

tUGRULL

Tuğrul ÖZTÜRK , f(7)R Coupe,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
nasıl çözcen kardeşim çok sagolda bi fikirler söyle bana bari yardımcı ol en azından uzaktan bi gün yolum düşerse tabiki ararım yardım isterim..

Bu arada Gökhanım senin aklına her daim soledim sakın yanlış bişey gelmesin sen ne iteledin bana arabayı ne bi kuşkum wardı sen delikanlı şekilde neyi warsa ufacık şeyini dahi soledin ben bundan yana sıkıntım yok...sen içini rahat tut kardeşim biz senle hep msjlasıp konusmustuk zaten ben sana danısıyom bi derdim olunca..

teşekkürler herkese ben sorunu cozucem az kaldı ugrasıyoz...olcak inş. yazarım burdada..

tUGRULL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rolanti sorunuyla ilgili daha önemlisi STOP etme sorunuyla ilgili sanırım bi sonuca ulaştık..yaklasık 270 km.dir test edip dolasıyorum ve stop etme sorunu yasamadım cok şükür umarım oldu bu sorun..Tabi ama rolanti dalgalaması devam ediyo kafasına göre ama varsın olsun yeterki stop etmesin... Sorunu gene saglam gazcı bi ustamız buldu onca ayar yapıldı test edildi gaz sistemi gaz enjektorleri temizlendi memeleri genişletildi ve baska rolanti walfi denemelerimiz olmustu bu esnada sök tak yaparken aracı masus stop ettirerek bi sonuclar elde etmeye calısmıstık ve benzin yakıt buhar valfine giden baglantı borularından birinden hava sesi duyduk ve gördükki borulardan biri catlamış delinmişti onu tamir ettiğimizden beri stop etme yasamadım her an o korkuyla araç kullandım ama cok şükür sadece dalgalanma yapıyo..gelişmeleri tekrarda yazarım..umarım faydalı olur bu konuda yasayanlar olursa böyle sorun...Yardım eden fikir sunan herkese çok teşekkürler...şimdi öteki sorunlarla ilgileniyoz :servis

KangooZH

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rolanti sorunuyla ilgili daha önemlisi STOP etme sorunuyla ilgili sanırım bi sonuca ulaştık..yaklasık 270 km.dir test edip dolasıyorum ve stop etme sorunu yasamadım cok şükür umarım oldu bu sorun..Tabi ama rolanti dalgalaması devam ediyo kafasına göre ama varsın olsun yeterki stop etmesin... Sorunu gene saglam gazcı bi ustamız buldu onca ayar yapıldı test edildi gaz sistemi gaz enjektorleri temizlendi memeleri genişletildi ve baska rolanti walfi denemelerimiz olmustu bu esnada sök tak yaparken aracı masus stop ettirerek bi sonuclar elde etmeye calısmıstık ve benzin yakıt buhar valfine giden baglantı borularından birinden hava sesi duyduk ve gördükki borulardan biri catlamış delinmişti onu tamir ettiğimizden beri stop etme yasamadım her an o korkuyla araç kullandım ama cok şükür sadece dalgalanma yapıyo..gelişmeleri tekrarda yazarım..umarım faydalı olur bu konuda yasayanlar olursa böyle sorun...Yardım eden fikir sunan herkese çok teşekkürler...şimdi öteki sorunlarla ilgileniyoz :servis
Sevindim düzeldiğini duyunca,hemde kıytırık bir nedenden.Bendede kışın gelmesi ile bu sorun olmaya başladı,lpg baştan aşağı bir sorun,rölanti dengesizliğide başladı:mad: :eek:

tUGRULL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
off off kardesm kolay gelsinn sanadaa :(