Flash İyice kendinden soğuttu

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
benim bildiğim kadarıyla o lpg açıcı vede benzine geçerken lpg kapayıcı gariban bir röle rölantiyle bir alakası yok....

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Benim eski flashın mixeri ile aynı seninki de. Beyin değiştikten sonra bu şekilde olduysa beyinde aramalısın arızayı.

murathan flash

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kerem abi öncelikle yardımların için çok teşekkür ederim. Gerçekten adamın dibisin. Bugün resimde de gördüğün gibi hava alan her yeri kapattım. Çekişi düzeldi araçta silkeleme devam ediyor ama eskisi kadar aşırı değil. Rolantide yine titreme var ama stop edecek kadar değil.. Bir sorum daha olacak daha önce lavato beyin vardı.. Bu ayarların üstüne BRC yi taktılar. yani hava kanalı felan kapatmadılar.. Bugünkü yapılan işlemler tam sorunu gidermesede olumlu.. Ratyatör filitre kabının altına sıcak hava taşıyan hortum giriyor.. Bazı yazılarda bunu da kapatılması iyi olur diyor.. acaba onuda kapatsam bir sonuç daha alırmıyım.

murathan flash

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Redfox kardeş kusubakma adını bilmiyorum nickin ile yazıyorum.. BRC yi takan servis teste soktu. sorun yok diyor.

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Kerem abi öncelikle yardımların için çok teşekkür ederim. Gerçekten adamın dibisin. Bugün resimde de gördüğün gibi hava alan her yeri kapattım. Çekişi düzeldi araçta silkeleme devam ediyor ama eskisi kadar aşırı değil. Rolantide yine titreme var ama stop edecek kadar değil.. Bir sorum daha olacak daha önce lavato beyin vardı.. Bu ayarların üstüne BRC yi taktılar. yani hava kanalı felan kapatmadılar.. Bugünkü yapılan işlemler tam sorunu gidermesede olumlu.. Ratyatör filitre kabının altına sıcak hava taşıyan hortum giriyor.. Bazı yazılarda bunu da kapatılması iyi olur diyor.. acaba onuda kapatsam bir sonuç daha alırmıyım.

Sanmam...bence senin çok çok basit bir ayar olayın kaldı ama neresidir nedir işte onu bulmak mesele.Tahmin ediyorum flanş bağlantısında bir oynama var ... ama işte ezbere ne desek yalan.

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Merhaba ismim Levent O dediğin hortum manifoltun soğuması için benim flash da o kapalıydı. Belki bundan da yapıyor olabilir.