Flu Silecekleri Kaldırma ...

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben 7 aydır kullandığım arabmda dün öğrendim belki bilmeyen vardır diye paylaşmak istedim. :)

Son düzenleme:

onurkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok iyi resime açıklama yazabilirmisinm lütfen nasıl yaptın bakarak bişey anlamadım silecek kolu aşağıda gibi duruyo

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok iyi resime açıklama yazabilirmisinm lütfen nasıl yaptın bakarak bişey anlamadım silecek kolu aşağıda gibi duruyo
Kontak kapalı iken silecek kolunu en aşağıya indir silecekler havada kalıyor zaten.

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kontak kapalı iken silecek kolunu en aşağıya indir silecekler havada kalıyor zaten.

aynen, ilk zamanlar bulana kadar az uğraş vermemiştim:)

onurkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam bizde kontak yok ki aklımı karıştıran o zaten kartı takıp kolu en aşağı çektiğimde silecekler yukarımı kalkacak gene anlamadım

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam bizde kontak yok ki aklımı karıştıran o zaten kartı takıp kolu en aşağı çektiğimde silecekler yukarımı kalkacak gene anlamadım
Evet sanırım,tak kartı Star&Stop'a bir kere basınca kontak açılıyo gösterge ışıkları vs. yanıyor sanırım sonra kolu en aşağıya çek olur.

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Kartı takmana gerek yok. Direk silecek kolunu aşağıya indir, silecekler yukarı kalkıp sabitleniyor. Megane III kullanıyorum bende böyle, sizde de böyledir diye düşünüyorum.

Son düzenleme:

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ilginç nisan 2011den beri bende araç şimdi öğreniyorum hiç ihtiyacım olmamış sanırım :D bilgilendirme için teşekkür ederim Ahmet Abi :eyv

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ilginç nisan 2011den beri bende araç şimdi öğreniyorum hiç ihtiyacım olmamış sanırım :D bilgilendirme için teşekkür ederim Ahmet Abi :eyv
Evet kaldırılması şart çünkü orada biriken toz,kir çıkmıyor öğrenmek harika oldu:)

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel Ama Gereksiz Bir Sistem Olduğunu Düşünüyorum qw

Bilgilendirme İçin Teşekkürler :eyv