Flu Silecekleri Kaldırma ...

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel Ama Gereksiz Bir Sistem Olduğunu Düşünüyorum qw

Bilgilendirme İçin Teşekkürler :eyv
Rica ederim.
Galiba polisler yasak yere park edince kaldırıyor sileceği onu önlemek için yapmışlardır :D hehe

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş

Gereksiz olurmu hiç Kaan :) Aracın silecekleri kaputun içinde yani o sistemi mutlaka koymaları gerekiyordu zaten.Bu sistemin adı " Servis Modu" olarak geçer bilginiz olsun arkadaşlar :)

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Gereksiz olurmu hiç Kaan :) Aracın silecekleri kaputun içinde yani o sistemi mutlaka koymaları gerekiyordu zaten.Bu sistemin adı " Servis Modu" olarak geçer bilginiz olsun arkadaşlar :)

Bence Yani qw

onurkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
uygulamasını yaptım öğrendiğimizde iyi oldu konuyu açan açıklık getiren herkese tşk..... eller serbest kartlı sistem olanlar hiç birsey yapmadan araç içine girip kolu aşagı indirince direk silecekler hareket edip havaya kalkıyo yanlız buraya park etme diyen polis abilerim silecekleri malesef kaldıramayacak çünkü silecekler iç sisteme bağlı kalkabiliyo tüm flularda durum böyle

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

dizayn olarak kol kaputun altında kalıyor, yukarı almadan kaldırılamıyor yoksa kaputa değiyor. kısaca bu sistemin olması mecbur:)

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dizayn olarak kol kaputun altında kalıyor, yukarı almadan kaldırılamıyor yoksa kaputa değiyor. kısaca bu sistemin olması mecbur:)

Hmm. Şimdi Anladım Abi Yani Silecekler Dışarıdan El İle Kaldırılamıyor Kaputa Değiyor ? Trafik Polisleri Kaldıramaz Ne Güzel İşte :p

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Hmm. Şimdi Anladım Abi Yani Silecekler Dışarıdan El İle Kaldırılamıyor Kaputa Değiyor ? Trafik Polisleri Kaldıramaz Ne Güzel İşte :p
yalnız flu sahipleri polisler bunu bilmeyip illa kaldıracam diye zorlarlarsa başınıza iş açılmasın :) burdaki bi abinin fluence sinin katlanır aynasını muhterem bir insan bilmediği için açmaya zorlamıs ayna iptal serviste yaptırdı :D ama sistem güzelmiş :eyv

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Faydalı olduysak ne mutlu bize.

Murattunca

Murat TUNCA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gereksiz diyen arkadaşlara şunu sormak istiyorum. Silecekleri değiştirmek gerektiği zaman ne yapacaklar arkadaşlar merak ediyorum... :)

lazoglu28

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kış sert geçen yerlerde silecekler yapışmasın diye kaldırıp bırakmak gerkiyor yani bu sistem olmazsa olmazlardan.