Flu Silecekleri Kaldırma ...

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
flularda sileceği elinizle kaldıramıyorsunuz kaputun altında kalıyor zorlayıpta kaldıran oluyor tabiki ancak kaputu yamultuyor.
Polisler duysun !

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel paylaşım bilmeyenler için iyi olmuş eline sağlık :eyv

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tüm flu larda mı bizim 2012 businessde de varmıdır bu özellik aracın yabancısıyız daha öğrenemedik :D

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tüm flu larda mı bizim 2012 businessde de varmıdır bu özellik aracın yabancısıyız daha öğrenemedik :D

her modelde sistem aynı çalışıyor çünkü kaput dizaynı aynı:)

colco

Fatih UZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2012 Clio III Extreme Edition sileceklerinin nasıl kaldırıldığı konusunda bilgisi olan var mıdır? bu Fluence sistemi olmuyor.

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet aynıdır kardeşim,aracın hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermez inşallah fotoları bekliyoruz:)
2012 Clio III Extreme Edition sileceklerinin nasıl kaldırıldığı konusunda bilgisi olan var mıdır? bu Fluence sistemi olmuyor.
Biraz araştırabilirsen bulabilirsen veya deneyerek ayrıca araç çalışmıyoken kolu aşağı indireceksiniz.

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Saolun dilekleriniz için :) forumda okuduktan sonra araçta denedim ama beceremedim anahtar aracın üstünde olmasımı gerekiyor ben anahtarlada denedim kapıyıda kitledim silecek kolunu indirdiğimde silecekler çalıştı acaba video koyma imkanı var mı forumdan birinin ?

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Saolun dilekleriniz için :) forumda okuduktan sonra araçta denedim ama beceremedim anahtar aracın üstünde olmasımı gerekiyor ben anahtarlada denedim kapıyıda kitledim silecek kolunu indirdiğimde silecekler çalıştı acaba video koyma imkanı var mı forumdan birinin ?

anahtar üstündeyse hiç çevirmemiş olman gerekir (sıfır pozisyonunda) ve silecek kolunu en alt seviyeye indirmelisin.

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araca indiğimde deneyeceğim teşekkürler :)

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
anahtar üstündeyse hiç çevirmemiş olman gerekir (sıfır pozisyonunda) ve silecek kolunu en alt seviyeye indirmelisin.

bende kolu indirince direk kalkıyor sanmıştım dediğiniz gibi kol yukarda duruyor sonrada rahatça kalkıyor :)