Fluence 1,6 16v 110 kullanıcıları

onurkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
herkese mrb fluence 1,6 16 v 110 hp kullanıcı arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim bu motor bu araç için yeterlimi yakıt durumu nasıl örneğin şukadar tl ile şu kadar yol yapabiliyorum diye verilebilirse birde lpg taktıranlar varsa uyum durumu nasıl çekişten düşürüyormu yokuşlarda bu motorla araç bayılmalar yaşıyormu çok merak ediyorum turbolu bir araç düşünmüyorum kendini kanıtlamış tarihi bir motor 1,6 atmosferik ancak araçtan araca farlılık gösterdiği için kullanıcı arkadaşların bilgisine ihtiyacım var saygılar

tatang54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2011 Fluence Extreme 1.6 110 Bg kullanıcısı olarak yakıt ortalaması 6-7 lt üstüne çıktığını görmedim dağda tepede bayırda atak yapmada hiçbir sıkıntısı yok aldırış etmeyin hantalmış laflarına lpg takılı değil gerekte duymuyorum gayet güzel yakıt ortalaması sergiliyor uzun yolda şukadar km de nekadar yakar diye hesaplamadım uzun yol yapmadığımdan ama 5 lt falan oluyor uzun yolda pişman olmazsın şimdiden hayırlı olsun

onurkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok sagolun yaa 2013 ıcon 1,6 16v 110 gelmedi sparişini verdim ama gelecek inşallah dizel en düzü olanla bile arasında 10 bin tl fark vardı en fulunu alırım 10 bin fazla vereceği benzine verir gezerim dedim sanki dizel alındığında su içine bırakılıyormuş gibi inanılmaz bir talep var tüm markalar için söylüyorum bunu pompa fiyatları zaten olmuş benzin 4,80 dizel 4,25 eskisi gibi değil öyle afaki bi fark olsun aralarında bende aracı kullanmadığım için aklıma takılan bu tarz konularda var soru işaretleri ondan konu açma gereği duydum ama dediğiniz gibiyse çok çok iyi önceki aracım 1,6 elantraydı yerine göre hantal yerine göre iyiydi fakat bunda tork ve motorun az daha farklı olduğunu görebiliyorum teknik özelliklerinden inşallah memnun eder

tatang54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hiç şüpheniz olmasın çok memnun aşık kalacaksınız icon 2013 benzinli aldınız sanırım anladığım kadarıyla hayırlısı olsun Allah kaza bela göstermesin aracınızın fotoğraflarını bekliyoruz...

onurkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tşk........... aynı şekilde sizinkinide spariş vereli 1 ay oldu renk fil dişi icon 1,6 paket istemedim 10 gün önce sordum ekranlarında araç daha üretimde gözüküyordu bakalım geldi gelecek hayırlısı eli kulagındadır gelsin eklerim

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
herkese mrb fluence 1,6 16 v 110 hp kullanıcı arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim bu motor bu araç için yeterlimi yakıt durumu nasıl örneğin şukadar tl ile şu kadar yol yapabiliyorum diye verilebilirse birde lpg taktıranlar varsa uyum durumu nasıl çekişten düşürüyormu yokuşlarda bu motorla araç bayılmalar yaşıyormu çok merak ediyorum turbolu bir araç düşünmüyorum kendini kanıtlamış tarihi bir motor 1,6 atmosferik ancak araçtan araca farlılık gösterdiği için kullanıcı arkadaşların bilgisine ihtiyacım var saygılar

merhaba onur, öncelikle aramıza hoşgeldin. üye tanıtım bölümünde kendini tanıtabilirsen çok memnun oluruz, linki aşağıda veriyorum

http://www.renaultfanclub.com/renault-fan-club-uye-tanitimlari/

araban şimdiden hayırlı olsun arkadaşım.:eyv ben dizel kullanıcısıyım ama benzinli kullanan arkadaşlar size bilgi verecektir. fluence ve megan3 benzinli motoru aynı, birçok lpg li kullanıcı var, lpg uyumu iyidir. atiker, brc, lovato, prins taktıranları duyduk. fluence bir gelsin rodaj ve motor açılma dönemini benzinde geçirin öncelikle, lpg araştırması için yeterince vaktiniz olur:)

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tatang54 bence çok abartmış kasa hantal kalıyor bu bir gerçek kocaman araba motorun torku eksik kalıyor daha yavaş bir araçtan indiyseniz ancak yeterli gelebilir aynı motordan megane 3te kullandım yani, o 6 ileriydi bide.

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tatang54 bence çok abartmış kasa hantal kalıyor bu bir gerçek kocaman araba motorun torku eksik kalıyor daha yavaş bir araçtan indiyseniz ancak yeterli gelebilir aynı motordan megane 3te kullandım yani, o 6 ileriydi bide.

ağır kalmayı lpg li kullanımına istinaden mi düşündün furkan. birde evren topçu'nun EVR' si benzinli, çekişten yana memnun bilgiğim kadarıyla

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ağır kalmayı lpg li kullanımına istinaden mi düşündün furkan. birde evren topçu'nun EVR' si benzinli, çekişten yana memnun bilgiğim kadarıyla
Hayır aracım benzinliydi.Diyorum ya benim aracım bütün 1.6 fluence'lardan hızlıydı 6 vites olduğu için, gidişi kötü değil tabi ama beklentilere bağlı dediğim gibi.Ben memnundum ama gerçek o ki hantal kalıyor.Memnun kalmasam turbo dizel 105 hp 6 ileri aracı satıp tekrar ondan almayı düşünmezdim :)

tatang54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abartmıyorum arkadaş burda benzinli aracın dolusu ile dizelin boşuna gücü yettiğini söylemiş.sizin beklentiniz bunların üstünde zaten.biriside çeksin videosunu hantal kalan fluence'nin bayılmasını ben göremiyorumda ibret olur