Fluence 1,6 16v 110 kullanıcıları

lazoglu28

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim arabam dinamik 1.6 bva yani 4 ileri 105 bg lpg li, honda civic le kalkıştan itibaren 3 km kapıştım bana 400m farkı zor attı sen yeterki korkma bas hiç hantal değil

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok sagolun yaa 2013 ıcon 1,6 16v 110 gelmedi sparişini verdim ama gelecek inşallah dizel en düzü olanla bile arasında 10 bin tl fark vardı en fulunu alırım 10 bin fazla vereceği benzine verir gezerim dedim sanki dizel alındığında su içine bırakılıyormuş gibi inanılmaz bir talep var tüm markalar için söylüyorum bunu pompa fiyatları zaten olmuş benzin 4,80 dizel 4,25 eskisi gibi değil öyle afaki bi fark olsun aralarında bende aracı kullanmadığım için aklıma takılan bu tarz konularda var soru işaretleri ondan konu açma gereği duydum ama dediğiniz gibiyse çok çok iyi önceki aracım 1,6 elantraydı yerine göre hantal yerine göre iyiydi fakat bunda tork ve motorun az daha farklı olduğunu görebiliyorum teknik özelliklerinden inşallah memnun eder

Budur en güzel açıklama ..
1.6 16V motor gayet sağlıklı , az yakıt yakıyor .

FluenceEDC

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu nası laflar senin yaşında 17 Furkan'ın yaşıda 17. ?
Arabalar hantal arkadaşım bunun aksi yok.
Ben 65'lik symbolle eminim seni kalkışta falan geçerim seni. Bu yüzden polemiğe gerek yok benzinlileri hantal 85lik dizeli kullandım o bile hantalsa...

65 symbolle diyorum sen tatang54 110 bg benzinli fleunce yaklaşamassın bile 85 dizelden bahsetmiyorum... :eyv

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
65 symbolle diyorum sen tatang54 110 bg benzinli fleunce yaklaşamassın bile 85 dizelden bahsetmiyorum... :eyv

Kardeşim 65'lik symbol kullanıcısıyım.
Tamam senin dediğin olsun.

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fluence 1.6 benzinli siparisi vermis biri olarak biseyler solemek istiyorum
Benzinli ile dizel arasinda ortalama 10 bin Tl fiyat farki var . Bu farki nerdeyse her arabada pesin olarak arabalara yatirmaktan biktik acikcasi .
Arabalari max 3 sene kullaniyoruz . Bir arabayi 3 sene kullanan biri olarak dizel almanin gereksiz oldugunu dusunduk . 6 lt yakan dizel yerine 8 lt yakan benzinli araba daha cazip geldi . Ayrica tup taktirmak gibi bi avantajda varken dizel araba istemiyorum.
Bu sayfada tartisilan dizel arabalarin tork yuksekligine bende katiliyorum ama 90 bg motorlar icin bu gecerli degildir .
Daha fazla motor sesi , daha fazla bakim masraflari da benzin tercihinde etkili olmustur

Araci teslim aldiktan sonra ayrintili resim video inceleme yapacam ins.

çok km ve uzun yıllar kullanmak isteyenler için dizel avantajlı, bunun dışında benzinli alıp baştan hesaplı almakta güzel alternatif. 3 yıllığına alıp değiştirecek olsam bende sizin gibi benzinli alırdım açıkcası. tüpe geçmek için acele etmeyin motor açılma evresini benzinde geçirin derim:eyv Araba arabadır benzinlisi dizeli farketmez, arabasız kalmayalım yeter:D
Fluence gelince fotoları bekliyoruz ümit:)

mucan63

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok km ve uzun yıllar kullanmak isteyenler için dizel avantajlı, bunun dışında benzinli alıp baştan hesaplı almakta güzel alternatif. 3 yıllığına alıp değiştirecek olsam bende sizin gibi benzinli alırdım açıkcası. tüpe geçmek için acele etmeyin motor açılma evresini benzinde geçirin derim:eyv Araba arabadır benzinlisi dizeli farketmez, arabasız kalmayalım yeter:D
Fluence gelince fotoları bekliyoruz ümit:)

Dacia Stepway ve Duster kullanmış biri olarak dizel bize avantajlı gelmiyor. Kesinlikle en az 2 depo benzinle dolaşacam . Daha sonra tüpe düönüştürecem.
R-Link sistem die o kadar ısrar ettik arabanın teslimatı 20 gündür ondan gecikti. İnş . bu kadar beklediğime değer

onurkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeş hayırlı olsun nezaman spariş vermiştin benim 1 ay oldu hala ses seda yok bu arada konu bayağı dallı budaklı olmuş bi toparlasak 1,6 konusunda deneyimli olanlar bişeyler yazsa da okusak 1,6 110 luk manuel 1300 kg bu aracı 200 kg yolcusu olsun diyelim rahat kaldırıyormu kaldırmıyormu klima felan açık durum ne aracın vasat felan diyen çok neye göre vasat sa artık ferrariyimi yakalayacağız nedeceğiz onuda bilmiyorum ikimizde aynı yere gitsek çok çok benden 15 dk önce gider ama madalya alamaz onu söyliyim

mucan63

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeş hayırlı olsun nezaman spariş vermiştin benim 1 ay oldu hala ses seda yok bu arada konu bayağı dallı budaklı olmuş bi toparlasak 1,6 konusunda deneyimli olanlar bişeyler yazsa da okusak 1,6 110 luk manuel 1300 kg bu aracı 200 kg yolcusu olsun diyelim rahat kaldırıyormu kaldırmıyormu klima felan açık durum ne aracın vasat felan diyen çok neye göre vasat sa artık ferrariyimi yakalayacağız nedeceğiz onuda bilmiyorum ikimizde aynı yere gitsek çok çok benden 15 dk önce gider ama madalya alamaz onu söyliyim

merhaba ocak sonuna doğru arabada kesin karar kıldık ve ayırttık , 2013 modelleri şubat sonu gibi teslim ederiz demişlerdi
şubat başında kesin sipariş geçtik ,5 gün önce ekranlarına şase numarasının düştüğünü söylediler. Motor takılsın motor no da burda görünür demişti.
Youtube da google da bir çok forumda sordum ama henüz 2013 r-link li araba teslim alan yok bunu anladım
Renault un eski motoru olan benzinli motor hakkında bilgi paylaşımı yapalım , bu konuda bencede gereksiz tartışmalar olmasın

onurkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla çok iyi olur 1,6 16 v 110 luk aracı olan yada bu aracı kullanan varsa bizide aydınlatsın bu arada ben sparişi ocak 20 de verdim hala gelmedi yani r likle alakası yok bence benim icon 1,6 paket yok ondan yana şüphen olmasın şubatte kesinleştiyse mart ilk hafta yada 10 u gelir heralde

mucan63

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla çok iyi olur 1,6 16 v 110 luk aracı olan yada bu aracı kullanan varsa bizide aydınlatsın bu arada ben sparişi ocak 20 de verdim hala gelmedi yani r likle alakası yok bence benim icon 1,6 paket yok ondan yana şüphen olmasın şubatte kesinleştiyse mart ilk hafta yada 10 u gelir heralde

Türkiyedeki ilk 2013 Icon benzinli arabaları biz alacaz galiba :)