Fluence Hakkında Artılar ve eksiler

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sabah ilk çalışmada yani soğuk motorda mı oluyor ? bendede ilk çalışınca oluyor 2 dk içinde kayboluyor

Fan sesine benzer bir sesi bende arabayi calistirirken yarim kontakta iken ses gelmeye basliyor ama arac calisinca ben sesi duymuyorum.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

Twitter : @tanseler
Instagram : @tanseler
iMessage : tanseler@me.com

UGUROZTOK

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet soğuk havada daha belirgin ama ses kesilmiyor malesef..

UGUROZTOK

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende sürekli geliyor..elektrik süpürgesi gibi vıııı ama herhangi bir arıza da vermiyor acaba sistemin normal çalışma sesi böylemi diye düşünmüyor değilim aslında

ottoman33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar aranızda yenirim, fluance 1.5 dci 105 hp privillage aracım var spor yayla ilgili tavsiyesi olan kaçlık taktırmam gerektiğiyle ilgili bilgisi olan var mı
bence taktirmayin .. denedik aracin ses alması artıyor

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ottoman33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ön torpidonun sert tümseklerde kopuyormuşcasına, tak tuk çarpmasına sinir oluyorum. Özellikle kış aylarında.
lastik hava basinclarini dusururseniz duzeliyor..

ottoman33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
45bin e kadar 2. el fluence almak istiyorum aile arabı olacak küçük çocuk yok hangi modeli önerirsiniz 101 -125hp arası olacak katalog aradım ama 2011 için bulamadım ben Extreme modelini düşünüyorum. ama 2011 2012 arasında farklar var mı bilemiyorum Yardımcı oalbilir misiniz ? yeni konu açmak istemedim.
icon dan sasmayin..

ottoman33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Parasını sonuna kadar hakediyor. Göğüsten gelen cızırtı sesini de 3 tane silgi alıp göğüs ile cam birleşimi yerlerinin en soluna ve sağına ve tam ortasına sıkıştırın zerre ses kalmaz :)
silgiler gorunmuyir mu hocam

ottoman33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar merhaba. Fluence icon 1.5 dci edc otomatik şanzıman ya da megane touch plus hatcback 1.5 dci edc şanzıman arasında kararsız kaldım :( her iki aracı da 2nci el almayı düşünüyorum. Tavsiyeleriniz nelerdr??
kesinlikle fluence...

ottoman33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam fluenceden kesinlikle memnun kalacaksiniz ... ozellikle motor performansindan

ottoman33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu kadar ayrıntılı ve özenli cevap vermeniz, hem detaycı kişiliğinizi hem de araba konusundaki titizliğinizi ön plana çıkarıyor. Kullandığımız araçların özellikle biz erkekler için sadece metalden ve plastikten oluşan vasıtalar olmadığı muhakkak. Bu bağlamda araçlarımıza güzel dokunuşlar yapabilmek keyifli bir iş, elbette imkanlar ölçüsünde. Maalesef olanaklar sınırsız değil. Tamamen söylediğinize katılıyorum, ben de olsa öyle yapar 2-3 bin fazla verir ve daha az hırpalanmış temiz bir araç tercih ederdim. Ben de alım aşamasına gelirsem kurumsallığı ve yorulmamış aracı tercih etmeyi düşünüyorum, varsın bir kaç bin tl fazla ödeyeyim. Ben de 2015 model 20 bin km civarında bir icon bakıyorum. bakıyorum derken yana yakıla arıyor değilim, keyfini çıkarıyorum. Sepete attığım, yani favorilerimde beklettiğim araçlar olsa da an itibariyle almayı planlamadığımdan ayrıntılarını bilmiyorum. Dediğiniz gibi vuruğu kırığı yok, değişensiz boyasız yazsa da gerçek çok farklı olabiliyor. 2015 model 20 bin km civarı bir araç da 50 binlerin sonu 60 bin lerin başı istiyorlar. Kim bilir tabi durumları nasıl araçların o da meçhul. Fluencein en büyük sorunu şirketlerin çok fazla kullanmasından dolayı algı olayı. Tabi bir de benzer iç görünüme ve parçalara sahip olmasına rağmen teknik ve konfor olarak megane HB'nin gölgesinde kalmış olması. MeganeHB kişisel kullanım için bu kadar tutulmasına ve çok satmasına rağmen, fluence(kişisel kullnamıda) bu kadar tutulamadı, bu da dediğim gibi yol tutuş ve konfor anlamında HB nin gerisinde kalmasından kaynaklandı.
Megane sedan için de görüşünü almak isterim ;)
hocam o sirket algisida 3 4 yila gececektir...