Fluence Ön Kapıların Dışarıdan Açılmama Sorunu

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Er.tansel teşekkür ederim cevabınız için. Forumda vd 40 tan bahsediliyor fakat bunu aldığımda nasık nerelere uygulayacağım acaba, bir denemek istiyorum olmaz ise bir kilit ustasına getirip baktıracağım, inşallah hallolur. Nasıl uygulayacağım hakkında bilgi verecekler olursa çok sevinirim, teşekkürler.

Ben wd40 kapi kollarina uyguladim kapi kollarini cekerken gicirti yapiyordu. Arka sag kapi tutukluk yapiyordu ya kendi kendine duzeldi yada wd 40 duzeltti ama kesinlikle kilitlere uygulamadim.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ahmetaydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rica ederim ne demek. Vallaha cidden bu vd40 baya işe yarıyor aynanın kapanıp açılmasını felanda düzeltti yani, inşallah böyle sorunlarla kimse karşılaşmaz, fluemce yi seviyorum ve aracıda yeni aldım bir ay oldu böyle olunca canım sıkılmıştı ama çözüm olur inşallah tekrar ben ve kimse yaşamaz bu küçük arızaları, sonuçta böyle bir arabada bunlar olmaması gerekiyor.

Jybe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende bu sorun icin konu acacaktim baktim en basta bu konu acilmis 😀 benimde yaklasik 4 gundur şoför kapisi disaridan acilmiyor. Wd40 olayini deneyeceğim olmazsa kilitciye gidicez artik

Ahmetaydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim sağ kağıda bugün vd40 ın etkisiyle düzeldi şu an herşey yolunda Allaha şükür inşallah birşey olmaz tekrar ☺️

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim sağ kağıda bugün vd40 ın etkisiyle düzeldi şu an herşey yolunda Allaha şükür inşallah birşey olmaz tekrar [emoji5]

Bu fluence yuzunden bagajda olmayan sprey kalmadi. Hayir arabayida seviyorum bırakamıyorum [emoji23]

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Jybe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yagmurlu havalarda acilmiyor gunesli havalarda aciliyor şaka gibi 😀

Ahmetaydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende artık yıkarken dikkat etmeye başlayacağım 😂 yıkamadan sonra bi vd40 şart 😂 bende seviyorum fluence yi yoksa zaten onu almazdım 😄 ama işte trim sesleri böyle ufak tefek şeyler bazen insanı üzüyor

sharkemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende artık yıkarken dikkat etmeye başlayacağım 😂 yıkamadan sonra bi vd40 şart 😂 bende seviyorum fluence yi yoksa zaten onu almazdım 😄 ama işte trim sesleri böyle ufak tefek şeyler bazen insanı üzüyor

bende de 2014 megane 3 var bende trim kalitesi ve seslerini sevmiyordum ancak geçen hafta golf 7 ile yolculuk yaptım bozuk yollarda bariz gelen trim seslerini duyduktan sonra aracıma haksızlık yaptığımı düşündüm.( 2017 model 35 bin km de temiz kullanılmış golf 7 diydi )

Ahmetaydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Doğrudur hocam zaten segment gereği hepsinde var, ufak tefek farklılıklarla yinede fluence candır :)