Fluence Ön Kapıların Dışarıdan Açılmama Sorunu

marcian

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benimde sol ön kapıda kilitledikten sonra açılmama sorunu oldu. içeriden açtıktan sonra kapıyı kilitleyene kadar sorun yok ama kilitledikten sonra tekrar açılmıyordu. servise gösterdim. değişim dediler. istanbulda bağcılar güngören sanayi sitesinde kilitçi yusuf var. ona gittim. bunlarda bu hastalık dediler. kilit içerisinde 2-3 parçayı değiştirdiler. sorun çözüldü. maliyet 200 tl. ben oradayken aynı sorunla başka bir fluence geldi. onada aynı işlem uygulandı

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benimde sol ön kapıda kilitledikten sonra açılmama sorunu oldu. içeriden açtıktan sonra kapıyı kilitleyene kadar sorun yok ama kilitledikten sonra tekrar açılmıyordu. servise gösterdim. değişim dediler. istanbulda bağcılar güngören sanayi sitesinde kilitçi yusuf var. ona gittim. bunlarda bu hastalık dediler. kilit içerisinde 2-3 parçayı değiştirdiler. sorun çözüldü. maliyet 200 tl. ben oradayken aynı sorunla başka bir fluence geldi. onada aynı işlem uygulandı

Ben servise gittigimde beni de oraya yonlendirmislerdi. Bizde kilit komple degisir ama yine yapar demislerdi. Sadece soğuk havalarda yaptigi için ben bi işlem yaptirmadim ama yolu gorunuyor.

“Hızlı yanıt alabilmek için alıntı yaparak cevaplayın”

İnstagram: @flu_e_nce
Twitter : @tanseler
İmessage : tanseler@me.com

Keje46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben servise gittigimde beni de oraya yonlendirmislerdi. Bizde kilit komple degisir ama yine yapar demislerdi. Sadece soğuk havalarda yaptigi için ben bi işlem yaptirmadim ama yolu gorunuyor.

“Hızlı yanıt alabilmek için alıntı yaparak cevaplayın”

İnstagram: @flu_e_nce
Twitter : @tanseler
İmessage : tanseler@me.com
Bu sorun ilk cikan kilitlerde kronik bir sorun...Mekanizma su aldigi icin ozellikle yagmurlu ve soguk havalarda kendini gosterir..ben sikayet.com da sikayet olusturup servise iyi niyet garantisi kapsaminda ön iki kapiyi degistirdim..(sadece iscilik ucreti alindi,malzemeyi renault karsiladi) Yeni gelen mekanizmalarda bu sorunu duzelttiler ve artik su almadigi icin sogukta yagmurda bir daha o sorunu yapmiyor..Eger bu sorunu yasiyorsaniz kronik oldugunu belirtip destek isteyin renault merkezden..

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RamaNET

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, benim aracımda anahtarsız giriş ve çalıştırma var. Aynı sorunu bir kaç kez yaşadım. Kapı antenleri değişti. O şekilde çözüldü.