megan2ci

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar Bende Eski Megane ıı dynamic ve yeni fluence dizel sahibi olarak aranıza katıldım.
İki araç arasında ki bazı farkların özellikle eskiyi aratır olması oldukça düşündürücü inşallah reno kumandadan cam kapatma işlev eksikliğini giderir.Bu konudaki uğraşları için Evren Topçu ya teşekkür ederim.Saygılar

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar Bende Eski Megane ıı dynamic ve yeni fluence dizel sahibi olarak aranıza katıldım.
İki araç arasında ki bazı farkların özellikle eskiyi aratır olması oldukça düşündürücü inşallah reno kumandadan cam kapatma işlev eksikliğini giderir.Bu konudaki uğraşları için Evren Topçu ya teşekkür ederim.Saygılar

Ben teşekkur ederim.. Saygı bizden. Cevap hala gelmedi.

makmuh67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evren bey merhaba,
Sizi bu konuya öncülük ettiğiniz için tebrik ederim. İstanbulda maise sordum ,ama işin içinden çıkamadılar , merakla bekliyorum saygılar

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
MAİS den haber geldiğinde Evren Kaptan sizinle paylaşır mutlaka...:eyv

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün görüştüm detayları yarın yazıcam..

MatraX_07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eğer gereklı calısma yapılırsa ortaya cok guzel bırsey cıkar eyvallah abi

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
29.05.2012 Görüşmesi ve son durum Hk.

Merhaba Arkadaşlar;

Bugün Renault ile görüştüm ve son durum hakkında bilgi aldım.Bu bilgiler dogrultusunda size şunları söyleyebilirim.Teknik ekip hala bunun üzerinde çalışıyor , Normalde elektronik yapısı gereği uymama problemi olma ihtimali yüksek.Fakat bir çözüm yolu aradıklarını hala çalışmanın devam ettiğini , Renault Severleri mağdur etmemek için çaba gösterdiklerini o sebep ile de bizlerden biraz daha beklememiz konusunda ricaları oldu.Bu biraz ın açılımını sordugumda 2-3 hafta daha siz Renault kullanıcılarını bekleteceğiz denildi.

Ben bu sorun/çözüm - talep/istek olayına şu şekilde bakıyorum . Önceden olsa yapamıyoruz malesef denir ve kestirip atılırdı konu. Oysa suanda olmama ihtimali yüksek olsa bile çözüm için ne yapabiliriz bu durumu nasıl düzeltebiliriz şeklinde bakılıyor, bunun için teknik ekipleri çalışmalar yapıyorlar.Bu sevindirici bir durum.

Umuyorumki en kısa zaman da bu sorun güzel bir şekilde çözülür ve Renault Severler de araç modifikasyonlarını Renault bünyesinde garanti kapsamında gönül rahatlığı ile yaptırabilirler.Sanayi sanayi dolaşmaktan ve işinin profesyoneli olmayan insanların cotech miş gibi davranışlarından kurtulur, güzel günlere dogru araçlarımızı keyifle sürmeye devam ederiz.

EVREN TOPCU
FLUENCE TAKIM KAPTANI

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yalnız renault bunu halledemeyip sanayide bir elektrikçi hallederse o zaman ne olacak asıl olay burda bence..şu anda kimse arabasına kıyıp sanayiye götüremiyor ama birkaç sene sonra bu işe kalkışanlarda olacaktır.

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
yalnız renault bunu halledemeyip sanayide bir elektrikçi hallederse o zaman ne olacak asıl olay burda bence..şu anda kimse arabasına kıyıp sanayiye götüremiyor ama birkaç sene sonra bu işe kalkışanlarda olacaktır.

O zaman bu durumu görselleriyle birlikte Renaulta göndereceğim abi :)

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
o zaman renault utanır o bir çoğunun yapamadığı şeyleri yapan sanayicileri bünyesine alır herhalde:)