Fluence ses sistemi hakkında üstadlara sorularım var

-globetrotter-

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar konuları inceledim fakat cevabını aradığım konuyu bulamadım. Fluencenin ses sistemi neleri içeriyor acaba? Arka camda perdenin önünde hoparlöre uygun bir kapak var. Bunun içi dolu mudur? Arka kapılarda Hoparlörün az üzerinde 4-5 cm çapındaki kapağın ses sistemiyle bir alakası var mı? Ve son olarak yurtdışında satılan bose sistemli fluence'ler Türkiyedeki fluence'lere göre ne gibi ek özellikler içeriyor acaba? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim. Ahmet

KangooZH

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar konuları inceledim fakat cevabını aradığım konuyu bulamadım. Fluencenin ses sistemi neleri içeriyor acaba? Arka camda perdenin önünde hoparlöre uygun bir kapak var. Bunun içi dolu mudur? Arka kapılarda Hoparlörün az üzerinde 4-5 cm çapındaki kapağın ses sistemiyle bir alakası var mı? Ve son olarak yurtdışında satılan bose sistemli fluence'ler Türkiyedeki fluence'lere göre ne gibi ek özellikler içeriyor acaba? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim. Ahmet
Eğer araç varsa bunların hepsi kulak yolu ile bulunabilir..

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

ses sistemi olarak privilage ve bold versiyonunda 4 adet 30W, business, extrem, dynamic lerde 4X15 w hoparlör var sadece, diğer yerler boş diye biliyorum. kaliteli olsun diyorsan amfi hoparlörler hatta radyo hepsini bir elden geçirmen gerekir. ben düşünmediğimden hiç araştırma yapmadım. aşağıdaki başlığa göz at istersen

http://www.renaultfanclub.com/clio-...55667-clio-4-focal-tesisatimizda-takildi.html

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ses sistemi olarak privilage ve bold versiyonunda 4 adet 30W, business, extrem, dynamic lerde 4X15 w hoparlör var sadece, diğer yerler boş diye biliyorum. kaliteli olsun diyorsan amfi hoparlörler hatta radyo hepsini bir elden geçirmen gerekir. ben düşünmediğimden hiç araştırma yapmadım. aşağıdaki başlığa göz at istersen

http://www.renaultfanclub.com/clio-...55667-clio-4-focal-tesisatimizda-takildi.html
Privilege ile dynamique'de aynı sistem var benim bildiğim kadarıyla.İlk serilerde paketsiz privilege ile paketsiz dynamique arasında döşeme ve jant haricinde fark yok diye biliyorum

erkinbaba

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yeni flunce ıcon radyo sistemi

privilege ile dynamique'de aynı sistem var benim bildiğim kadarıyla.ilk serilerde paketsiz privilege ile paketsiz dynamique arasında döşeme ve jant haricinde fark yok diye biliyorum

arkadaşlar selamlar. Yeni fluence icon radyosunu direksiyondan kumanda ile, hafizaya aldiğimiz 6 kanal arasinda değiştirebiliyormuyuz? çok aradim ama bulamadim. Kendi hafizasindaki kanallar arasi geziyor ancak hafizaya aldigim favori 6 kanal arasi değişmiyior!!!! Birde bluethoot ile telefonun rehberinden atilan tel numaralari araç hafizasindan nasil değiştiriliyor? Yardimci olursaniz sevinirim.

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar selamlar. Yeni fluence icon radyosunu direksiyondan kumanda ile, hafizaya aldiğimiz 6 kanal arasinda değiştirebiliyormuyuz? çok aradim ama bulamadim. Kendi hafizasindaki kanallar arasi geziyor ancak hafizaya aldigim favori 6 kanal arasi değişmiyior!!!! Birde bluethoot ile telefonun rehberinden atilan tel numaralari araç hafizasindan nasil değiştiriliyor? Yardimci olursaniz sevinirim.
Tel. numaraları hakkında bişey diyemeyeceğim aramalar için telefondan seçim yapıp bluetooth kullanıyorum ancak radyo için şu öneriyi yapabilirim, eğer tahmin ettiğim gibiyse, ekranda 3 bölüm olmalı orta şeritte, teybin üzerinde sağ ve sola olan tuşlar varsa seçili olan bölümü en sağdakine alın, bu sayede top sayesinde değiştirme olayı seçmiş olduğunuz kanallar için sınırlı olacak.Bu bölümlerin ekrandaki sırası şu şekilde:

kanalın numarası (örn: 99.8)-kanalın ismi-sizin 12ye kadar olan favori kanallarınız

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Extreme'lerde hangi tür müzik sistemi bulunuyor? 3D değil mi?

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yapma yav:)